Data: , Źródło: ObornikiOnline.pl, Oborniki

Po hucznej rezygnacji byłego sołtysa Maniewa Grzegorza Wąsikowskiego, wieś ta niczym roślina wody potrzebuje nowego człowieka, który będzie jej przedstawicielem. Kiedy ogłoszone zostaną wybory na nowego sołtysa Maniewa w tej chwili nie wiadomo, ale na pewno w jakimś niedługim czasie. 

Kto jednak stanie w szranki i będzie chciał przejąć schedę po Wąsikowskim? Kandydatów chętnych do tej roli nie ma zbyt wielu. Można jednak przypuszczać, że do wyborów stanie były radny i wieloletni sołtys tej wsi Andrzej Walkowski. Raczej nie wystartuje poprzedniczka Wąsikowskiego Janina Borucka, która już ostatnio nie kandydowała. Czy ktoś jeszcze wystartuje zatem przeciwko Walkowskiemu? Rola sołtysa do łatwych nie należy o czym na własnej skórze przekonał się Grzegorz Wąsikowski, który swoje stanowisko przejmował z wielkim zapałem, a odchodził w cieniu lekkiego lokalnego skandalu. Andrzej Walkowski, jednak jest znaną postacią Maniewa i jeżeli nie znajdzie się godny kontrkandydat, to pewnie ponownie po kilku latach przerwy powróci na stanowisko sołtysa swojej wsi.  Źródło: ObornikiOnline.pl

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: -1 (+1 , -2)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Łukasz
Data: 09.08.2012 11:07:15

Kogo wybiorom kogo? chyba misia Gogo :)


Karol
Data: 10.08.2012 11:47:31

Grzegorzu wróć !!! Nie dajcie wygrać Walkowskiemu i Boruckiej bo zaprzepaszczą rozpoczęte działąnia przez Wąsikowskiego, zachował sie nierozsądnie ale sołtysem był dobrym, wielu tutaj zrobił i rozpoczął wiele działań, Wracaj chłopie. !!!! pierwszy raz mamy w przygotowaniu projekt na NASZĄ drogę radzimską kto to wczesniej zrobił ? NIKT i juz nikt nie zrobi jak nie ON.


ja
Data: 10.08.2012 15:01:09

Nie wiem kto pisze te artykuły, ale chyba ta osoba nie jest dobrze poinformowana. Pani Janina Borucka w ostatnich wyborach kandydowała na sołtysa, jednak kilkoma głosami przegrała.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071