Data: , ¬ródło: ObornikiOnline.pl, Oborniki

Po hucznej rezygnacji byłego sołtysa Maniewa Grzegorza W±sikowskiego, wie¶ ta niczym ro¶lina wody potrzebuje nowego człowieka, który będzie jej przedstawicielem. Kiedy ogłoszone zostan± wybory na nowego sołtysa Maniewa w tej chwili nie wiadomo, ale na pewno w jakim¶ niedługim czasie. 

Kto jednak stanie w szranki i będzie chciał przej±ć schedę po W±sikowskim? Kandydatów chętnych do tej roli nie ma zbyt wielu. Można jednak przypuszczać, że do wyborów stanie były radny i wieloletni sołtys tej wsi Andrzej Walkowski. Raczej nie wystartuje poprzedniczka W±sikowskiego Janina Borucka, która już ostatnio nie kandydowała. Czy kto¶ jeszcze wystartuje zatem przeciwko Walkowskiemu? Rola sołtysa do łatwych nie należy o czym na własnej skórze przekonał się Grzegorz W±sikowski, który swoje stanowisko przejmował z wielkim zapałem, a odchodził w cieniu lekkiego lokalnego skandalu. Andrzej Walkowski, jednak jest znan± postaci± Maniewa i jeżeli nie znajdzie się godny kontrkandydat, to pewnie ponownie po kilku latach przerwy powróci na stanowisko sołtysa swojej wsi.  ¬ródło: ObornikiOnline.pl

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: -1 (+1 , -2)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Łukasz
Data: 09.08.2012 11:07:15

Kogo wybiorom kogo? chyba misia Gogo :)


Karol
Data: 10.08.2012 11:47:31

Grzegorzu wróć !!! Nie dajcie wygrać Walkowskiemu i Boruckiej bo zaprzepaszcz± rozpoczęte dział±nia przez W±sikowskiego, zachował sie nierozs±dnie ale sołtysem był dobrym, wielu tutaj zrobił i rozpocz±ł wiele działań, Wracaj chłopie. !!!! pierwszy raz mamy w przygotowaniu projekt na NASZˇ drogę radzimsk± kto to wczesniej zrobił ? NIKT i juz nikt nie zrobi jak nie ON.


ja
Data: 10.08.2012 15:01:09

Nie wiem kto pisze te artykuły, ale chyba ta osoba nie jest dobrze poinformowana. Pani Janina Borucka w ostatnich wyborach kandydowała na sołtysa, jednak kilkoma głosami przegrała.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071