Data: , ¬ródło: ObornikiOnline.pl, Oborniki

Jak miło, że mamy wakacje, przede wszystkim że wakacje maj± radni, bowiem spokój w lokalnej prasie, że aż miło. Nie ma posiedzeń komisji, nie ma posiedzeń rady miejskiej, więc nie ma możliwo¶ci do pokłócenia się i wspólnego obrzucania inwektywami.  

Spokojne wakacje

O tym jak gor±co jest na sesjach Rady Miejskiej w Obornikach, można się przekonać chociażby ogl±daj±c filmy zamieszczane na oficjalnej  stronie Urzędu Miejskiego. Czemu maj± służyć te kłótnie? Chyba nikt do końca tego nie wie. Opozycja, która do niedawna dzierżyła ster władzy, teraz krzyczy że wszystko jest Ľle. Koalicja rz±dz±ca uważa, że może wszystko nie jest do końca idealne, ale nie myli się ten kto nic nie robi, a po drugie, gmina rozwija się, realizowane s± kolejne inwestycje i trwa rozwój Obornik.

Wakacje jednak dobiegn± końca i wypoczęci radni wróc± do posiedzeń komisji i obrad rady miejskiej, w trakcie których pewnie nie raz będzie gor±co. Wróc±, ale jak słuchać w kuluarach nie wszyscy, bowiem jeden z radnych prawdopodobnie wyjechał do pracy po za granice naszego kraju i tak szybko może nie wrócić. Czekamy zatem z niecierpliwo¶ci± na kolejne doniesienia prasowe o tym jak to opozycja z koalicj± pokłóciła się, ale dokładnie nie wiadomo o co.  ¬ródło: ObornikiOnline.pl

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071