Data: , Źródło: ObornikiOnline.pl, Oborniki

Jak miło, że mamy wakacje, przede wszystkim że wakacje mają radni, bowiem spokój w lokalnej prasie, że aż miło. Nie ma posiedzeń komisji, nie ma posiedzeń rady miejskiej, więc nie ma możliwości do pokłócenia się i wspólnego obrzucania inwektywami.  

Spokojne wakacje

O tym jak gorąco jest na sesjach Rady Miejskiej w Obornikach, można się przekonać chociażby oglądając filmy zamieszczane na oficjalnej  stronie Urzędu Miejskiego. Czemu mają służyć te kłótnie? Chyba nikt do końca tego nie wie. Opozycja, która do niedawna dzierżyła ster władzy, teraz krzyczy że wszystko jest źle. Koalicja rządząca uważa, że może wszystko nie jest do końca idealne, ale nie myli się ten kto nic nie robi, a po drugie, gmina rozwija się, realizowane są kolejne inwestycje i trwa rozwój Obornik.

Wakacje jednak dobiegną końca i wypoczęci radni wrócą do posiedzeń komisji i obrad rady miejskiej, w trakcie których pewnie nie raz będzie gorąco. Wrócą, ale jak słuchać w kuluarach nie wszyscy, bowiem jeden z radnych prawdopodobnie wyjechał do pracy po za granice naszego kraju i tak szybko może nie wrócić. Czekamy zatem z niecierpliwością na kolejne doniesienia prasowe o tym jak to opozycja z koalicją pokłóciła się, ale dokładnie nie wiadomo o co.  Źródło: ObornikiOnline.pl

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071