Data: , ¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach, Oborniki

Z 200 osób, które przyjechały do Obornik tylko szesnastka mogła dostać się do drużyny Libera. Miniony weekend w OOK upłyn±ł pod znakiem ¶piewu i wielu emocji - to po prostu było...czyste szaleństwo. 

Wszystko rozpoczęło się w sobotni poranek rejestracj± kandydatów, wypełnianiem ankiet oraz przesłuchaniami. Pozytywna energia, ale także niemało stresu towarzyszyło wyborom najlepszych wokalistów. Komisja nie miała łatwego zadania, bo wszyscy byli zdeterminowani na sukces.
My po prostu jak z rękawa będziemy wszystko ¶piewać - tak zapowiadała oborniczanka Joanna Gacek, jedna z uczestniczek castingu do programu "Bitwa na głosy". I żartobliwie dodała: Zrobimy wszystko co będ± chcieli, żeby dostać się do tego programu!
PóĽnym wieczorem wyłoniono 26 osób, na które czekała jeszcze niedzielna bitwa o wej¶cie do drużyny.
Podczas drugiego dnia castingów talenty łowił Liber. A kogo szukał? Musz± ¶wietnie ¶piewać i mieć ciekaw± osobowo¶ć. Potrzebuję showmanów i fajnej atmosfery w swojej drużynie - podsumował niedzielne zmagania uczestników i swój wybór.
Na pokładzie Libera znalazła się 16 w składzie: Marianna Ćwi±kała, Karolina Dębińska, Paulina Jeżewska, Joanna Gacek, Beata Stachowiak, Weronika Żwawiak, Katarzyna Najderek, Jarosław M±czyński, Monika Wieczorek, Brajan Jankowski, Krzysztof Spychała, Marta Szymanowska, Sonia Zaj±c, Anna Spłewska, Marta Zaremba, Maciej Kujawa.

Nie mam słów by opisać moje uczucia, kiedy usłyszałam swoje imię i dostałam się do tej wspaniałej drużyny Libera! Tak skomentowała swój sukces Weronika Żwawiak z Wymysłowa, któr± Marcin Piotrowski wybrał po dogrywce.

B±dĽmy z nimi już we wrze¶niu, gdy "Bitwa na głosy" pojawi się na antenie TVP 2. Emisja w soboty o godz. 20.10. Potrzebuj± naszych smsów i wsparcia. Niech w "Bitwie na głosy" wygraj± Oborniki! ¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+2 , -2)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

anka
Data: 01.08.2012 09:23:52

wygra najlepsza a która to wiemy wszyscy.


Marek
Data: 01.08.2012 21:28:33

Ale o co tyle hałasu?


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071