Data: , Źródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

29 czerwca w Prywatnym Gimnazjum Nr 1 Obornikach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Było to jednocześnie podsumowanie pierwszego roku działalności szkoły. 

W uroczystości udział wzięli uczniowie wraz z rodzicami, ks. proboszcz Rafał Banaszak, dyrektor Agnieszka Balcerowiak, nauczyciele, pracownicy oraz osoba prowadząca szkołę Magdalena Krupczyńska. Uroczystość uświetnił występ artystyczny uczniów przygotowany pod kierunkiem  Anny Jagodzińskiej. Była to "Zemsta", ale nie na nauczycielach, a inscenizacja "Zemsty" Aleksandra Fredry. Oprawę muzyczną przygotował pan Robert Płócienniczak. Po części artystycznej Magdalena Krupczyńska podziękowała uczniom za zapał w zdobywaniu wiedzy, rodzicom za zaufanie, pani dyrektor, wychowawcom i nauczycielom za dobrze wykonaną pracę dydaktyczną i wychowawczą. Głos zabrała również dyrektor Agnieszka Balcerowiak, która opowiedziała o obawach związanych z początkiem działalności szkoły jakie towarzyszyły jej, nauczycielom i rodzicom na początku roku szkolnego. Podkreśliła fakt, że obawy te nie znalazły pokrycia w rzeczywistości i pogratulowała pani Krupczyńskiej pomysłu i determinacji w tworzeniu placówki, która stała się bezpiecznym azylem dla uczniów.
Punktem kulminacyjnym uroczystości było wyróżnienie dla najlepszego ucznia w szkole. Jest nim Albert Grzebyta ze średnią 5,47. Albert wpisał się do szkolnej Księgi Pamiątkowej jako Prymus Szkoły i otrzymał nagrodę finansową w wysokości 1.000 zl. ufundowaną przez właścicielkę szkoły Magdalenę Krupczyńską. Nagrody książkowe i świadectwa z paskiem otrzymali również: Jacek Ciesielski - średnia 5,4, Wojtek Kulikowski - średnia 5,13, Gabrysia Borowiak - średnia 5,00, Kinga Pawlak - średnia 4,80, Tadeusz Kulikowski - średnia 4,80. Pani Krupczyńska podziękowała również rodzicom za aktywną pracę na rzecz szkoły. Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim niezapomnianych, bezpiecznych wakacji.
                                                                                                  Zredagowała: Małgorzata Żak
 Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071