Data: , ¬ródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

To kolejna,   odbywaj±ca się już po raz 10, jubileuszowa  impreza , która cyklicznie rozgrywana jest w ramach corocznego kalendarza imprez UKS "Trójka" Oborniki  na własnym obornickim obiekcie.  

Mistrzostwa UKS "Trójka" podsumowuj± całoroczn± prace zawodników, podczas której mog± oni nie tylko ¶cigać się na różnych dystansach. Tym razem były to 25 m stylem grzbietowym, dowolnym  oraz klasycznym dla najmłodszych adeptów pływania z klasy 1 oraz 100 m stylem zmiennym , która to konkurencja pozwala na zaprezentowanie wachlarza umiejętno¶ci zawodników,  rywalizuj±cych 4 stylami pływackimi,  rozpoczynaj±c od stylu motylkowego poprzez grzbietowy, klasyczny a kończ±c na dowolnym dowolny dla pozostałych roczników aż do klasy 6. Najistotniejsz±  jednak chwil± w całej tej imprezie jest moment podjęcia przez najlepszych pływaków Próby Bicia Rekordu SP 3 , które to przez  10 lat zostały wy¶rubowane przez  poprzednie roczniki.

Tym razem po emocjonuj±cych startach SP 3 doczekała się aż 6 pobitych wyników. Rekordzistami zostali w klasie 3: Joanna Rogalka 50 m stylem grzbietowym 41,66s, Joanna Dębniak 50 m stylem klasycznym 43,63s, klasa 4: Dominika Barczyk 50 m stylem dowolnym 35,11s,klasa 6: Szymon Kwiatkowski 200 m stylem klasycznym 3:01,15s, Daniel Jasiewicz 50 m stylem grzbietowym 33,05s oraz Jakub Ratajczak 50 m stylem motylkowym 32,02s. UKS "Trójka" Oborniki Dziękuje wszystkim przybyłym i sympatyzuj±cym z obornickim pływaniem za pomoc w organizacji zawodów, które pozwalaj± na obcowanie z t± widowiskow± dyscyplin± sportu.               

 Lista  zwycięzców

 

Dziewczęta                                                  Chłopcy

KLASA   I    25m

Styl    grzbietowy         1.Pilarz  Agata                                           1. Wróblewski  Jakub

                                        2. Kozakiewicz  Weronika                       2. Piechowiak   Sebastian

                                        3. Dobek  Milena                                       3. Moliński  Aleksy

 

Styl  dowolny               1. Kozakiewicz  Weronika                       1. Wróblewski  Jakub

                                        2. Pilarz  Agata                                          2. Malinowski  Wojciech

                                        3. Dobek  Milena                                      3. Michalski  Wojciech

 

Styl  klasyczny             1. Kozakiewicz  Weronika                       1. Wróblewski  Jakub

                                       2. Dobek  Milena                                      2.  Bieniek  Jakub

                                       3. Pilarz  Agata                                          3.  Moliński Aleksy

 

KLASA  II

100m styl zmienny

  1. Raich  Klaudia                                      1. Szymczak  Przemek
  2. Kudełka  Lidka                                     2. Horbań  Kacper
  3.  Zydorczak  Marta                                   Muszyński  Jakub

                                                                                                             3.Owczarczak  Bartosz

 

  KLASA  III 

100m styl zmienny 

  1. Dębniak  Joanna                                  1. Furman  Albert 
  2. Rogalka  Joanna                                   2. Mrówczyński Kacper
  3. Stroińska  Katarzyna                           2. Dubisz  Wiktor

 

 

GRUPA  SPORTOWA

100m  styl  zmienny

  1. Barczyk  Dominika                             1. Jasiewicz  Daniel
  2. Bluge   Angelika                                  2. Ratajczak  Jakub
  3. Kramer  Katarzyna                             3. Kwiatkowski  Szymon

 

 

 

 

 

NOWE    REKORDY  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ NR 3    -  ustanowili:

 

Klasa  III

                                                                                                        

  1.  Rogalka  Joanna     na  50m   stylem  grzbietowym
  2. Dębniak  Joanna     na 50m stylem   klasycznym

 

                                     Klasa  IV

  1. Barczyk  Dominika   na  50m  stylem  dowolnym

 

                                    Klasa  VI

 

  1. Kwiatkowski  Szymon      na  200m stylem  klasycznym
  2. Ratajczak  Jakub      na  50m  stylem  motylkowym
  3. Jasiewicz   Daniel    na  50m  stylem  grzbietowym 


¬ródło:


Gor±ce tematy



Doł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:






Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071