Data: , ¬ródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

 "Tańcz głupia tańcz", "Mniej niż zero", "Marchewkowe pole", "Zostawcie Titanica"...te i inne przeboje obornicka publiczno¶ć mogła usłyszeć i za¶piewać wspólnie z kultowym zespołem "Lady Pank" na obornickim targowisku w pi±tkowy wieczór. 

Plac targowy brzmiał muzyk± już od godz. 17 -tej. SAPARD kultowej grupie zagrali  Nocny Patrol, Ojcowie, Blast i Stonewood.  W oczekiwaniu na gwiazdę wieczoru plac targowy wypełniał się po brzegi. O¶mielam się użyć stwierdzenia, że muzyka grupy, której liderem jest Janusz Panasewicz, ł±czy pokolenia bo na koncercie z równ± sił± i zapałem bawili się kilu i kilkunastolatkowie z nieco i znacznie starszymi pasjonatami polskiego rocka lat 80-tych.

Magia muzyki z okresu kiedy nie było telefonów komórkowych, nowoczesnych  komputerów,  i                     a bodów a jednym z największych marzeń były dżinsy i magnetofon kasetowy ogarnęła młodzież±, której w okresie powstawania zespołu nie było jeszcze na ¶wiecie. Razem z tymi, którzy s± w wieku ich rodziców dzielnie ¶piewali pełne teksty najstarszych utworów.

Arty¶ci jakby także dali się ponie¶ wszechpanuj±cej euforii a pięćdziesięcioletni wokalista skakał i tańczył na scenie jak za starych dobrych czasów, mobilizuj±c publiczno¶ć do wspólnej zabawy. W tym miejscu sprawdziło się w pełni powiedzenie, że muzyka ł±czy pokolenia.  Po prawie dwugodzinnym koncercie organizatorzy wł±czyli jeszcze muzykę taneczn± a rozgrzani oborniczanie bawili się do północy.

Zaproszenie Lady Pank do Obornik było strzałem w dziesi±tkę. Pokuszę się o stwierdzenie, że tegoroczna, pi±tkowa impreza przebiła jako¶ci± i ilo¶ci± widzów ubiegłoroczny koncert z udziałem Kasi Kowalskiej. Już dzi¶ zastanawiali¶my się - kogo organizatorzy zaprosz± w przyszłym roku? Perfect?, Marylę Rodowicz?, Krzysztofa Krawczyka? a może dla odmiany -  Bony M. lub Alfavill? Wierzymy głęboko, że następnym razem będzie jeszcze goręcej...choć trudno to sobie wyobrazić.

Brygida Małecka

  ¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: -1 (+0 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

jozef
Data: 22.07.2012 00:31:17

jeżeli brak komentarzy do tego bzdurnego i mijaj±cego się z faktami "artykułu" to znaczy, że nikt tego nie czyta! I całóe szczę¶cie!


stach
Data: 31.07.2012 22:53:49

ludzie nie maj± na leki a władze się hucznie bawi±.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071