Data: , Źródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

Tradycyjnie już działkowcy z Rodzinnego Ogrodu im. mjr Dobrzyckiego w czerwcu 2012 roku wybrali się na szlak turystyczny. W ciągu trzech dni zwiedzili pałac króla Stanisława Leszczyńskiego w Rydzynie, zamek w Książu. 

Z Sobieszowa wybrali się czerwonym szlakiem na Chojnik, podziwiali tam ruiny zamku oraz wspaniałe widoki na całą Kotlinę Jeleniogórską.

W kolejnym dniu zwiedzili Pragę. Niezapomniane wrażenia na zwiedzających pozostawiły Hradczany z Zamkiem Praskim,  katedra św. Wita, Most Karola oraz Stare Miasto. Tradycyjnie wędrówkę po mieście zakończono pod pomnikiem św. Wacława.

Następny dzień to zwiedzanie Kotliny Jeleniogórskiej. W Szklarskiej Porębie uczestnicy wycieczki zwiedzili wodospad Szklarki i muzeum minerałów, Cieplice z obiektami zdrojowymi, Karpacz z najwspanialszym zabytkiem świątynią Wang oraz Jelenią Górę z cudownymi zabytkami sakralnymi.

W wyprawie  w Karkonosze i do Pragi uczestniczyło 50 działkowców. Grupa zakwaterowana była w DW. "Borowik" w Jagniątkowie. Imprezę przygotował i przeprowadził Jan Molski Prezes ROD.

  Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071