Data: , ¬ródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

Tradycyjnie już działkowcy z Rodzinnego Ogrodu im. mjr Dobrzyckiego w czerwcu 2012 roku wybrali się na szlak turystyczny. W ci±gu trzech dni zwiedzili pałac króla Stanisława Leszczyńskiego w Rydzynie, zamek w Ksi±żu. 

Z Sobieszowa wybrali się czerwonym szlakiem na Chojnik, podziwiali tam ruiny zamku oraz wspaniałe widoki na cał± Kotlinę Jeleniogórsk±.

W kolejnym dniu zwiedzili Pragę. Niezapomniane wrażenia na zwiedzaj±cych pozostawiły Hradczany z Zamkiem Praskim,  katedra ¶w. Wita, Most Karola oraz Stare Miasto. Tradycyjnie wędrówkę po mie¶cie zakończono pod pomnikiem ¶w. Wacława.

Następny dzień to zwiedzanie Kotliny Jeleniogórskiej. W Szklarskiej Porębie uczestnicy wycieczki zwiedzili wodospad Szklarki i muzeum minerałów, Cieplice z obiektami zdrojowymi, Karpacz z najwspanialszym zabytkiem ¶wi±tyni± Wang oraz Jeleni± Górę z cudownymi zabytkami sakralnymi.

W wyprawie  w Karkonosze i do Pragi uczestniczyło 50 działkowców. Grupa zakwaterowana była w DW. "Borowik" w Jagni±tkowie. Imprezę przygotował i przeprowadził Jan Molski Prezes ROD.

  ¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071