Data: , Źródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

To, co wydarzyło się w niedzielę 17 czerwca na tutejszym torze motocrossowym przeszło najśmielsze oczekiwania nie tylko kibiców ale również zawodników i organizatorów Mistrzostw Europy tej widowiskowej i spektakularnej dyscypliny sportowej.  Ci, którzy podjęli to niełatwe przedsięwzięcia -  działacze Motoklubu  Oborniki i Urząd Miejski w Obornikach - mogą czuć się w pełni usatysfakcjonowani. 

Dziś na gorąco przedstawiamy naszym Czytelnikom obszerne fotorelacje z tego niezwykłego wydarzenia. Ogrom adrenaliny, emocji, atrakcji był tak wielki, że na pewno nasza dzisiejsza prezentacja nie odda tego w całości.  Kto odwiedził ten najlepszy tor motocyklowy w minioną niedzielę, 17 czerwca 2012r - ten wie o czym ja mówię. Wszystkim, których pominęła ta impreza możemy dziś ofiarować jedynie namiastkę atmosfery, która tam panowała.                                                                    

Ten ogromny sukces Obornik ma wielu "OJCÓW". Nad przygotowaniem imprezy pracowało  i wspierało  ją wielu ludzi, instytucji, firm i przedsiębiorstw. Im wszystkim  już dziś bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy!!!

Nie potrafię się jednak oprzeć by szczególnie podziękować ( : Rysiowi, Sławkowi, Piotrowi,  Marcinowi, Grażynce  Andrzejowi, Pawłowi , Jasiowi i tym wszystkim, których imion nie znam, a którzy zostawili swój pot na obornickim torze motocrossowym. Jednak największą przyjemność  (wierząc, że nikt kto pracował na rzecz tego przedsięwzięcia nie obrazi się z tego powodu) sprawi mi wyściskanie i wyróżnienie, (którego nie można ująć i opisać słowami), GRZEGORZA!!!

TO TY JESTEŚ NAJWIĘKSZYM OJCEM TEGO SUKCESU! TO TY POKAZAŁEŚ, JAK SPEŁNIAJĄ SIĘ MARZENIA (choć nie było łatwo), A ICH EFEKT DAŁ RADOŚĆ I SATYSFAKCJĘ ORAZ POWÓD DO DUMY CAŁYM OBORNIKOM!!! GRZEGORZ - JESTEŚ NAJWIĘKSZYM BOHATEREM NAJWSPANIALSZEJ W HISTORII OBORNIK, IMPREZY!!! - co potwierdził z pełnym przekonaniem, Tadeusz Ratajczak, uchodzący za "encyklopedię" wiadomości o obornickim sporcie oraz wszyscy, którzy potrafią docenić to wielkie przedsięwzięcie sportowe.

Brygida Małecka Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+1 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071