Data: , ¬ródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

To, co wydarzyło się w niedzielę 17 czerwca na tutejszym torze motocrossowym przeszło naj¶mielsze oczekiwania nie tylko kibiców ale również zawodników i organizatorów Mistrzostw Europy tej widowiskowej i spektakularnej dyscypliny sportowej.  Ci, którzy podjęli to niełatwe przedsięwzięcia -  działacze Motoklubu  Oborniki i Urz±d Miejski w Obornikach - mog± czuć się w pełni usatysfakcjonowani. 

Dzi¶ na gor±co przedstawiamy naszym Czytelnikom obszerne fotorelacje z tego niezwykłego wydarzenia. Ogrom adrenaliny, emocji, atrakcji był tak wielki, że na pewno nasza dzisiejsza prezentacja nie odda tego w cało¶ci.  Kto odwiedził ten najlepszy tor motocyklowy w minion± niedzielę, 17 czerwca 2012r - ten wie o czym ja mówię. Wszystkim, których pominęła ta impreza możemy dzi¶ ofiarować jedynie namiastkę atmosfery, która tam panowała.                                                                    

Ten ogromny sukces Obornik ma wielu "OJCÓW". Nad przygotowaniem imprezy pracowało  i wspierało  j± wielu ludzi, instytucji, firm i przedsiębiorstw. Im wszystkim  już dzi¶ bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy!!!

Nie potrafię się jednak oprzeć by szczególnie podziękować ( : Rysiowi, Sławkowi, Piotrowi,  Marcinowi, Grażynce  Andrzejowi, Pawłowi , Jasiowi i tym wszystkim, których imion nie znam, a którzy zostawili swój pot na obornickim torze motocrossowym. Jednak największ± przyjemno¶ć  (wierz±c, że nikt kto pracował na rzecz tego przedsięwzięcia nie obrazi się z tego powodu) sprawi mi wy¶ciskanie i wyróżnienie, (którego nie można uj±ć i opisać słowami), GRZEGORZA!!!

TO TY JESTE¦ NAJWIĘKSZYM OJCEM TEGO SUKCESU! TO TY POKAZAŁE¦, JAK SPEŁNIAJˇ SIĘ MARZENIA (choć nie było łatwo), A ICH EFEKT DAŁ RADO¦Ć I SATYSFAKCJĘ ORAZ POWÓD DO DUMY CAŁYM OBORNIKOM!!! GRZEGORZ - JESTE¦ NAJWIĘKSZYM BOHATEREM NAJWSPANIALSZEJ W HISTORII OBORNIK, IMPREZY!!! - co potwierdził z pełnym przekonaniem, Tadeusz Ratajczak, uchodz±cy za "encyklopedię" wiadomo¶ci o obornickim sporcie oraz wszyscy, którzy potrafi± docenić to wielkie przedsięwzięcie sportowe.

Brygida Małecka ¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+1 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071