Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Za ciepły obiad, za podtrzymywanie płomienia domowego ogniska, za nagłe zmiany nastroju, za szafę pełną butów, za bycie ostoją w trudnych chwilach. Za to i za wiele więcej ósmego marca mężczyźni dziękują swoim kobietom. Różą, goździkiem, czekoladkami pokazują, że o nich pamiętają.  

W sobotnie popołudnie,12 marca, Dzień Kobiet świętowano w Bąblinie. O godzinie 15 w świetlicy wiejskiej zebrały się przedstawicielki płci pięknej, by odebrać życzenia, wyrazy szacunku i uznania. Symboliczna lampka szampana, głośno odśpiewane Sto lat i kwiatek - to wszystko po to, by pokazać kobietom, że są ważne i się o nich pamięta.

Toast za zdrowie mieszkanek Bąblina wzniósł burmistrz Obornik - Tomasz Szrama, radna miejska - Renata Małyszek, sołtys wsi - Stanisław Pakuła, a także przedstawiciele Rady Sołeckiej. Najserdeczniejsze życzenia w imieniu mężczyzn z Gminy Oborniki złożył jej włodarz. Żebyście zawsze ciepłem emanowały i nami mężczyznami się opiekowały - życzył burmistrz Szrama. Bąblińskim kobietom winszował również gospodarz wsi. Przede wszystkim uśmiechu - życzył. Zdając sobie sprawę z tego, że Bóg doskonale wiedział co robi tworząc kobietę, sołtys wsi głośno się zastanawiał - czym byłby ten świat bez Was, drogie panie? Nie obyło się również bez upominków. Były kwiaty, czekoladki i tort, na którym widniał napis - "Dzień Kobiet w Bąblinie".  Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+3 , -2)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Adrian
Data: 04.04.2011 10:44:12

No nie wierzę!!! 29 marzec a tu artykuł o Dniu Kobiet hehehe. Boże jak na tej stronie powiewa nudą. Czas wielki napisać o wynikach wyborów samorządowych hehehe. Brydzia, czasy leserstwa minęły... Do roboty!!!! Już "prawie" mamy komunikację hehehehehehe.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071