Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Temat budowy sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Zawodowych im. Tadeusza Kutrzeby często był omawiany przez radnych z poprzedniej kadencji Rady Powiatu. Radni powiatowi często spierali się o tę inwestycję.  

Zastanawiano się nad jakością wykonywanych prac, nad gwarancją jakiej udziela wykonawca, czy też nad sprawowaniem nad nim kontroli. Jednak to już za nami.

Jeszcze w tym roku prace budowlane zostaną zakończone i obiekt zostanie oficjalnie oddany do użytku. Termin zakończenia prac upłynął 15 grudnia. Jednak zimowa aura uniemożliwiała prace budowlańcom. Sytuację rozumieją przedstawiciele starostwa powiatowego. Niesprzyjające warunki pogodowe spowodowały kilkudniowe opóźnienia - mówi Adam Olejnik, starosta obornicki.  Jednak zarówno inwestor - Starostwo Powiatowe i wykonawca zapewniają, że uczniowie szkoły przy ul. Ks. Szymańskiego jeszcze w zbliżającym się ku końcowi 2010 roku będą się cieszyć z nowego obiektu.

Ta inwestycja jest idealnym dowodem na to, że za niewielkie pieniądze można wybudować profesjonalny obiekt sportowy. Choć nie wszyscy w to wierzyli. Budowa sali kosztowała 2 025 800 złotych. Teraz pozostaje jeszcze wyposażyć ją w sprzęt sportowy. Przedstawiciele starostwa zamierzają ubiegać się o dofinansowanie z Ministerstwa Edukacji Narodowej. Na piłki, skrzynie, czy też drabinki dla nowych obiektów pieniądze w formie dotacji można uzyskać z ministerstwa. Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+3 , -2)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

xy
Data: 07.01.2011 08:29:12

Co za bzdury? Sala jest w pełni wyposażona i została ukończona w terminie.Obecnie trwająprocedury dopuszczające do użtkowania


uczeń
Data: 09.01.2011 17:31:23

Nie na Stefanowicza tylko przy Ks. Szymańskiego. Więcej profesjonalizmu i wiedzy życzę.


uczeń
Data: 11.01.2011 18:19:39

A sala jak byłą nieczynna tak jest nadal. Kiedy zaczną się tam zajęcia nie wie nawet dyrekcja, bo ciągle coś nie gra. Słowa na wiatr panie starosto?


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071