Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W miniony pi±tek w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Oborniki odbył się wieczór poetycko-muzyczny zatytułowany "Aniele Ty¶ mi dany". Został on poł±czony z promocj± tomiku poezji autorstwa pani Barbary Zielińskiej. 

Pi±tkowe spotkanie zostało przygotowane przez Towarzystwo Literackie"Poetycki Wędrowiec" działaj±ce przy bibliotece. Jego członkowie, gratuluj±c swojej koleżance sukcesu, ¶piewali piosenki, recytowali wiersze i kierowali w jej stronę słowa uznania. Pani Basia to wspaniały człowiek, ten tomik jest zwieńczeniem jej długoletniej pracy - mówiła wzruszona Marta Józefczyk - pracownik biblioteki.

Aniele Ty¶ mi dany to nie tylko nazwa wieczoru poetycko-muzycznego, to również tytuł tomiku poezji. Znalazły się w nim wiersze wyrażaj±ce ból po stracie córki, jak również nadzieję na to, że zasila ona grono aniołów.  

Specjalnie dla tej, której ten wieczór został po¶więcony - pani Barbary Zielińskiej, wyst±piła Alicja Jastrz±bek. Wykonała takie utwory jak "Dumka na dwa serca", "Walc Barbary", czy "Niech żyje bal". Swoim głosem zabranych zachwycił również Piotr Buchowiecki - artysta z Poznania, który specjalnie na ten wieczór zago¶cił w Obornikach.

Na spotkaniu pod tak malowniczym tytułem nie mogło zabrakn±ć aniołów. Dwie dziewczynki, członkinie klubu "M±dra Sowa" założyły białe szaty i anielskie skrzydła. Recytuj±c wiersze autorstwa pani Barbary spowodowały, że łzy cisnęły jej się do oczu.

 ¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071