Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W czwartkowy wieczór w restauracji Laguna w Obornikach tzw. "opłatek" zorganizowało obornickie Stowarzyszenie Amazonek. Grupa ponad dwudziestu pań na co dzień spotyka się w salce w Domu Świętej Faustyny przy kościele Miłosierdzia Bożego. 

Spotkanie z Amazonkami

Panie, które w swoich życiorysach mają dramatyczne doświadczenia, starają się wspierać i rehabilitować w każde czwartkowe popołudnie. - Te spotkania to dla nas nie tylko rehabilitacja, ale także forma przyjemnego spędzenia czasu z osobami, które mają podobne doświadczenia życiowe - opowiadała nam prezes Danuta Runowska. W ten czwartek panie postanowiły się spotkać w bardziej uroczystej i świątecznej atmosferze. Zaproszenie na to ich nietypowe spotkanie przyjęli też przedstawiciele samorządu powiatowego i gminnego. Najlepsze życzenia i drobne upominki przekazali paniom: starosta Adam Olejnik, wice starosta Andrzej Okpisz oraz zastępca burmistrza Piotr Woszczyk.

Podczas tej czwartkowej uroczystej kolacji nie mogło zabraknąć także tradycyjnego dzielenia się opłatkiem. Wszyscy życzyli sobie radości, uśmiechu, no i przede wszystkim zdrowia. Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071