Data: , ¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach, Oborniki

16 grudnia otwarta została nowa placówka medyczna w Obornikach - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OBST Ambulans Union. O¶rodek zdrowia mie¶ci się przy ulicy Łukowskiej (w dawnym budynku huty szkła Lucyna). 

Zakład ma podpisan± umowę z NFZ na tzw. opiekę wieczorow±. Od godziny 18 do 8 rano oraz w dni wolne od pracy. Rozwi±zało to problem wielu Oborniczan, którzy w razie nagłej potrzeby zmuszeni byli udać się do RogoĽna.

Nowy o¶rodek zatrudniaj±cy 10 lekarzy i 15 pielęgniarek ¶wiadczy usługi z zakresu podstawowej opieki medycznej. Odbywaj± się tu również konsultacje specjalistyczne z zakresu: medycyny ratunkowej, urologii i laryngologii, a już wkrótce planowane jest w tym miejscu otwarcie specjalistycznych gabinetów laryngologa i chirurga. Wła¶ciciele zamierzaj± też już wkrótce rozbudować o¶rodek o laboratorium i zakład radiologii.

Podczas otwarcia obecni byli zastępca burmistrza Obornik, Piotr Woszczyk oraz wicestarosta obornicki, Andrzej Okpisz, a także burmistrz RogoĽna Bogusław Janus oraz dyrektor obornickiego szpitala i komendant policji. ¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+1 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

krytyk
Data: 21.12.2010 23:19:00

No bardzo ładnie i pięknie tylko do jaj ze w RogoĽnie zlikwidowano pogotowie ratunkowe :) kolejne gratulacje


Małgorzata
Data: 23.12.2010 08:41:44

A to ciekawe pani dyrektor szpitala u Obsta na otwarciu??? Swoim pracownikom pod kar± zwolnienia dyscyplinarnego zabrania kontaktów a sama....
No tak oddała mu doraĽn± pomoc lekarza rodzinnego, to teraz może rozkręcić interes,poczekajmy na nowe konkursy na Ratownictwo Medyczne to nas czekaj± niespodzianki.


Eugeniusz
Data: 25.12.2010 20:47:20

Tak czytam i zastanawiam się - Ryczywół to jaka¶ enklawa Rzymu czy co. Dlaczego nie było Wóta Ryczywołu. O pieni±żki będziecie prosić a tak to lekceważycie sobie Ryczywół. Pamiętajcie, że bez nas nie było by powiatu obornickiego. Z wyrazami szacunku dla tych co maja nas w d...e.


W¶ciekła!
Data: 08.03.2011 11:30:08

Tyle szumu i po Łukowskiej (Obst przegrał przetarg), teraz trzeba dużo zdrowia, by przetrzymać kolejkę po pomoc w szpitalnym pogotowiu...MASAKRA!


Kl@r@
Data: 10.03.2011 20:13:43

W¶ciekła , o czym Ty piszesz ?? O co chodzi z tym przegranym przetargiem ?? Ja jako¶ nie jestem na bież±co


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071