Data: , Źródło: Urząd Miejski w Obornikach, Oborniki

16 grudnia otwarta została nowa placówka medyczna w Obornikach - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OBST Ambulans Union. Ośrodek zdrowia mieści się przy ulicy Łukowskiej (w dawnym budynku huty szkła Lucyna). 

Zakład ma podpisaną umowę z NFZ na tzw. opiekę wieczorową. Od godziny 18 do 8 rano oraz w dni wolne od pracy. Rozwiązało to problem wielu Oborniczan, którzy w razie nagłej potrzeby zmuszeni byli udać się do Rogoźna.

Nowy ośrodek zatrudniający 10 lekarzy i 15 pielęgniarek świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki medycznej. Odbywają się tu również konsultacje specjalistyczne z zakresu: medycyny ratunkowej, urologii i laryngologii, a już wkrótce planowane jest w tym miejscu otwarcie specjalistycznych gabinetów laryngologa i chirurga. Właściciele zamierzają też już wkrótce rozbudować ośrodek o laboratorium i zakład radiologii.

Podczas otwarcia obecni byli zastępca burmistrza Obornik, Piotr Woszczyk oraz wicestarosta obornicki, Andrzej Okpisz, a także burmistrz Rogoźna Bogusław Janus oraz dyrektor obornickiego szpitala i komendant policji. Źródło: Urząd Miejski w Obornikach

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+1 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

krytyk
Data: 21.12.2010 23:19:00

No bardzo ładnie i pięknie tylko do jaj ze w Rogoźnie zlikwidowano pogotowie ratunkowe :) kolejne gratulacje


Małgorzata
Data: 23.12.2010 08:41:44

A to ciekawe pani dyrektor szpitala u Obsta na otwarciu??? Swoim pracownikom pod karą zwolnienia dyscyplinarnego zabrania kontaktów a sama....
No tak oddała mu doraźną pomoc lekarza rodzinnego, to teraz może rozkręcić interes,poczekajmy na nowe konkursy na Ratownictwo Medyczne to nas czekają niespodzianki.


Eugeniusz
Data: 25.12.2010 20:47:20

Tak czytam i zastanawiam się - Ryczywół to jakaś enklawa Rzymu czy co. Dlaczego nie było Wóta Ryczywołu. O pieniążki będziecie prosić a tak to lekceważycie sobie Ryczywół. Pamiętajcie, że bez nas nie było by powiatu obornickiego. Z wyrazami szacunku dla tych co maja nas w d...e.


Wściekła!
Data: 08.03.2011 11:30:08

Tyle szumu i po Łukowskiej (Obst przegrał przetarg), teraz trzeba dużo zdrowia, by przetrzymać kolejkę po pomoc w szpitalnym pogotowiu...MASAKRA!


Kl@r@
Data: 10.03.2011 20:13:43

Wściekła , o czym Ty piszesz ?? O co chodzi z tym przegranym przetargiem ?? Ja jakoś nie jestem na bieżąco


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071