Data: , ¬ródło: KPP Oborniki, Oborniki

23 listopada wieczorem na drodze krajowej K-11 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia się trzech pojazdów ¶mierć na miejscu poniósł 20 latek a cztery osoby trafiły do szpitala. Teraz Policja pod nadzorem Prokuratury prowadzi czynno¶ci zmierzaj±ce do ustalenia przyczyn tego wypadku.

Tragiczny wypadek na 11-stce

Około godziny 19.30 w miejscowo¶ci ¦wierkówki na drodze krajowej K-11 na prostym odcinku drogi kieruj±cy samochodem marki Mazda 626, 20-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli, jad±c w kierunku m. Oborniki, w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania zderzył się czołowo z jad±cym z przeciwległego kierunku samochodem ciężarowym marki MAN, kierowanym przez 60-letniego mieszkańca Piły. Następnie mazda uderzyła w wyprzedzany samochód marki Nissan. W wyniku zderzenia kierowca mazdy zgin±ł na miejscu, natomiast kierowca i trzej pasażerowie nissana zostali przewiezieni do szpitala ( wszyscy mieszkańcy RogoĽna, dwóch mężczyzn w wieku 18 i 42-lata oraz 40-letnia kobieta i 11-letnia dziewczynka). Teraz Policja pod nadzorem Prokuratury prowadzi czynno¶ci zmierzaj±ce do ustalenia przyczyn tego tragicznego wypadku¬ródło: KPP Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Someone
Data: 12.12.2010 22:14:38

Co tutaj prokuratura ma do ustalania - facet my¶lał, że jest schumacherem za kierownic±, a teraz nie żyje - wielu takich było bo polacy to debile za kierownic±!


kicio
Data: 23.12.2010 10:42:01

Niestety zupełnie się zgadzam z someone!


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071