Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Co będzie dalej z dwójk± zastępców burmistrza Obornik Anny Rydzewskiej? Obaj zostali wybrani radnymi - Bogdan Bukowski do Rady Miejskiej, a Henryk Łukaszewski do Rady Powiatu. 

Po dwóch kadencjach przy boku Anny Rydzewskiej w Urzędzie Miejskim nie będzie dla nich miejsca przy nowym burmistrzu, tym bardziej, że zapowiedział on likwidację jednego stanowiska zastępcy burmistrza. Jednym z rozwi±zań, jakie stosuj± przegrani w wyborach, jest pój¶cie na chorobowe i, jak mówi się w kuluarach, obaj panowie z tej opcji prawdopodobnie skorzystaj±. Cóż, będ± zatem mogli jeszcze przez trzy miesi±ce choroby, a potem trzy miesi±ce wypowiedzenia pożyć na koszt podatników. Chyba, że panowie zachowaj± się honorowo i sami odejd±.   



¬ródło:


Gor±ce tematy



Doł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+2 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Chorobowe
Data: 06.12.2010 13:14:49

no to by było zagranie czysto nie fair.


dr
Data: 06.12.2010 16:50:36

ciekawe co to za choroba?
może pazerno¶ć?
gratuluję wyborcom


choroba
Data: 06.12.2010 17:11:05

no to trzeba ich zbadac a jak klamia to lekarza i ich do sadu za oszustwo


kierowca
Data: 07.12.2010 00:25:39

Choroba pieniężna. Nic nie robi±c dostawać wypłatę zawsze można. Oby nie. Nie takim przykładem powinni panowie na takich stanowiskach ¶wiecić.


koko
Data: 07.12.2010 07:21:11

ta choroba to nareszcie odklejenie ich po¶ladków mimo niezawodnego kleju[8 lat działania} od ich stołków


BIBI
Data: 09.12.2010 10:28:24

Kto kurka głosował na te osobniki ??? !!! )-:


yorca
Data: 09.12.2010 14:17:46

Mało mnie obchodzi,co z nimi będzie.Prawdopodnie maj± do¶c pieniędzy, by przetrwać do znalezienia następnej pracy, czego nie można powiedzieć o innych bezrobotnych.
Meritum leży w fakcie, że cała trójka nie stawiła się na zaprzysiężeniu radnych, a przecież wszyscy,tylko nie oni, mog± tłumaczyć się nieznajomo¶ci± przepisów w tym zakresie i nikt, tak jak oni nie wie, że spowoduje to konieczno¶ć dodatkowego zaprzysiężenia, a zatem po¶więcenie ponownie nakładu czasu i pracy na powtórzenie procedury.
Chyba, że zrzekn± się mandatów, co z kolei poci±gnie za sob± inne zawirowania. Tak, czy owak - brak odpowiedzialno¶ci.


BIBI
Data: 09.12.2010 22:07:07

Podobno można na mie¶cie obstawiać...


szamanka
Data: 12.12.2010 10:28:07

szkoda słów- takie mamy chore prawo w naszej kochanej ojczyżnie.Możemy tylko sobie pobiadolić i tyle naszego.