Data: , Źródło: , Oborniki

Podajemy ostateczny, potiwerdzony przez Państwową Komisję Wyborczą skład Rady Miejskiej w Obornikach

Nazwisko i imię Wiek Liczba głosów % (w skali okręgu wyborczego)
Drewicz Paweł 53 412 11.68%
Roszyk Agnieszka 35 178 5.05%
Paulus Jarosław Edward 34 136 3.85%
Dziarmaga Anna Maria 53 247 7.00%
Haraj Władysław 64 142 4.02%
Bukowski Bogdan Kazimierz 58 194 5.50%
Hetmański Krzysztof 42 194 4.62%
Matelska Beata Katarzyna 40 157 3.74%
Okpisz Jacek Michał 44 190 4.52%
Lemański Marek Henryk 56 263 6.26%
Żółć Witold 40 271 6.45%
Nosal Jarosław 37 117 2.79%
Bukowski Damian Marek 33 144 3.43%
Wąsowicz Renata Maria 44 140 3.18%
Dreger Paweł Wojciech 30 127 2.88%
Ciszak Ryszard Marian 59 169 3.84%
Rydzewska Anna Stanisława 63 411 9.33%
Ilski Andrzej 55 201 4.56%
Magdziarek Irena 66 165 3.75%
Małyszek Renata Barbara 55 149 3.38%
Majkowski Andrzej 52 179 4.06%



Gorące tematy



Dołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +6 (+7 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

zosia
Data: 25.11.2010 08:29:08

no to pani Agnieszce Roszyk teraz na pewno się uda kupić mieszkanie komunalne o które tak bardzo zabiegała.co to człowiek nie wymysli żeby dopiąć swego...


gość
Data: 25.11.2010 08:58:43

a to ciekawe? trzeba będzie to obserwować.no i potwierdza się moja opinia,że te wszystkie osły ,które pchają sie do żłobu mają na względzie tylko swój własny interes,a reszta ich po prostu nie interesuje,a już na pewno nie interes naszego" miasteczka".znam takiego kandydata,który wyraźnie mówił ,że on kandyduje na radnego bo ma kredyt do spłacenia i te pieniądze mu się przydadzą.całe szczęście,że nie przeszedł. żenada i dlatego nie poszłam wogóle na te wybory.skąd biorą sie tacy kandydaci?żal na nich patrzeć a co dopiero oddać na nich głos.duża część z nich to prostaki,pijaki i nieudacznicy zyciowi.


lilo i stich
Data: 25.11.2010 09:34:05

no prosze i do koryta ładne świnioki też się pchają.łłłłiiittaaammmmmm


Marcin
Data: 25.11.2010 12:17:53

...,żeby pchać się do koryta trzeba sobą coś prezentować! Po raz pierwszy od 8 lat ludzie dokonali właściwego wyboru! A co najważniejsze w końcu nowe twarze,jeszcze niektórych należałoby wymienić- bo już pokazali na co ich stać i byłaby gitara! PO górą! Gratuluję wszystkim radnym, ale przede wszystkim radnym z listy PO!


nina
Data: 25.11.2010 18:49:11

Zosiu trzeba było też startować z odpowiednimi ludzmi to może też byś sobie coś załatwiła!!!!!!!!!


żal
Data: 25.11.2010 21:53:22

No właśnie żal bierze,że zamiast myśleć o dobru ogółu,to nadal króluje zasada... byle do koryta,coś dla siebie,przykre patrzeć na te uśmiechy od ucha do ucha kosztem naszym.Kolejni dla własnych korzyści.Radość z partyjnych przynależności,a czy to aż tak istotne,skoro i tak wszyscy na jedną modłe grają,oby nie grabili.Powodzenia życzę,a rozczarowanie ludzi zapewne będzie i to nie małe...


Danka
Data: 25.11.2010 22:56:04

Do gościa! To co napisałeś tylko świadczy o Twojej nieudolności i dodam jeszcze jedno, że mnie bardzo cieszy, to- że znaleźli się tacy odważni, którzy chcą coś zmienić i że w końcu zakończono rządy 3 dyktatorów! Kibicuję PO z całego serca, bo reprezentowani są przez ludzi, którzy myślą o innych, a nie tylko o sobie!


Stanisław
Data: 26.11.2010 08:19:56

Z tego co mi wiadomo, Pani Agnieszka startowała na prośbę Platformy Obywatelskiej a nie z własnej chęci. Nie spekulujmy więc.
Założenia PO wiadomo jakie są. Mam nadzieję, że będzie je wspólnie realizować.


Paweł
Data: 26.11.2010 22:52:30

Żeby ta małpa się chociaż ogoliła do zdjęcia to był by albo była by bardziej osobą godną zaufania.


Kazik
Data: 28.11.2010 18:48:38

Kogo masz na myśli Pawle?


pokemon
Data: 11.01.2011 09:50:55

hetman i spółka hahaha biznesmeni jakich mało.zenada
. wstyd. do łopat i odsniezac a nie pierdziec w stołki