Data: , Źródło: , Oborniki

Jak podaje oficjalna strona internetowa Kandydata na burmistrza Obornik Tomasza Szrama, jego sztab obawia się prowokacji i złamania ciszy wyborczej.  

W dniu dzisiejszym Pełnomocnik Komitetu Wyborczego PO w Obornikach złożył w Komendzie Powiatowej Policji w Obornikach pismo dotyczące możliwej wyborczej prowokacji polegającej na złamaniu ciszy. Pismo zostało złożone związku z regularnym ściąganiem plakatów Tomasza Szramy - kandydata na burmistrza Obornik, oraz kandydatów na radnych z ramienia PO.  Treść pisma po niżej.  

 

 

Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej w Obornikach, składa doniesienie o możliwości prowokacji i przerwania ciszy wyborczej przez jeden z Komitetów Wyborczych zarejestrowanych w Obornikach

Od tygodnia z terenu miasta i gminy Oborniki systematycznie znikają plakaty wyborcze kandydata na burmistrza Obornik i kandydatów na radnych z Platformy Obywatelskiej. Nie są to akty wandalizmu, ale celowe działanie, bowiem po plakatach nie ma śladu. Obawiamy się, że po zakończeniu kampanii, ktoś celowo może zacząć wieszać plakaty wyborcze z kandydatami PO w celu prowokacji politycznej.

Dodatkowo w dniu wczorajszym w godzinach nocnych ktoś zdjął sprzed domu kandydata na burmistrza Obornik Tomasza Szramy plakat wyborczy Anny Rydzewskiej i w związku z tym także obawiamy się iż jest to celowe działanie.

 

 

 

Z poważaniem

Pełnomocnik Komitety Wyborczego

Platforma Obywatelska w Obornikach

 Leszek Sekretarczyk    

źródło:www.szrama.pl    Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: -1 (+3 , -4)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Obserwator
Data: 19.11.2010 17:59:43

Inna kwestia - pod pewnym filmem zamieszczonym dzisiaj na stronie pewnego obornickiego tygodnika z długoletnim stażem notorycznie ktoś usuwa komentarze i to w ciągu kilku minut od ich pojawienia się.
A przecież film to istny majstersztyk - dopracowany i wyreżyserowany w każdym calu.
Do tego to zbliżenie kapci - cudo! Coppola mógłby się uczyć.
Tylko jedna uwaga - brak w nim rzetelności dziennikarskiej.


marek
Data: 19.11.2010 18:33:34

Ja bym jeszcze zażądał obserwatorów do liczenia głosów !!!
Obecna władza nie jest wstanie mnie już zaskoczyć !!!
PRL !!!


krzys
Data: 19.11.2010 21:44:12

obudziłem się w poniedziałek i co nowa władza. Czy to jawa czy sen?


Młody
Data: 20.11.2010 19:22:40

Ci co ściągali to pracownicy służb drogowych. Jak by pan s. wiedział nie można wieszać plakatów w miejscach zagrażających bezpieczeństwu. Żenada


Kierowca
Data: 21.11.2010 13:40:49

Zima idzie a plakaty wyborcze naklejone na dyktę doskonale się nadają na opał!!! Czasami wydaje mi się, że to najlepszy sposób na zagospodarowanie "politycznej reklamy".


Kasienka
Data: 21.11.2010 17:52:50

W zeszłym tygodniu jechałam ulicą 25 Stycznia około 21:00, kiedy panowała gęsta mgła. Na awaryjnych światłach stało auto osobowe na poznańskich numerach i dwóch facetów ściągało plakaty. Myślę, że to nie z potrzeb, żeby sobie chatę ogrzać, bo jakby ściągali to wszystkie ;)

Ciekawa jestem, czy po wyborach miasto będzie porządnie posprzątane z tych plakatów;)


Jan
Data: 24.11.2010 19:48:11

Niestety wyrażnie widać do dnia dzisiejszego,że kandydat na burmistrza p.SZRAMA zaklejał swe plakaty,na kandydatce na burmistrza p.Rydzewskiej,czyżby to ta prowokacja?


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071