Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Nadal nie wiadomo czy do wyścigu o fotel burmistrza Obornik dołączy Wicestarosta Przemysław Gronostaj. Jeszcze nie podjąłem decyzji, ale na pewno będzie ona słuszna i przemyślana - mówił w rozmowie z redaktorem gazety

Zrobię wszystko, aby zmienić układ władzy w Obornikach, a jeżeli będzie to oznaczać konieczność kandydowania na burmistrza to będę kandydował- dodał Gronostaj. Wicestarosta montuje już od dłuższego czasu listy swojego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych, zarówno na terenie Gminy Oborniki, jak i Rogoźna. Kandydaci na radnych z list SiS mają wywodzić się z organizacji społecznych i stowarzyszeń.  Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +2 (+3 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Generał
Data: 31.10.2010 09:12:36

Niestety Gronostaj przypisał sobie wszystkie zasługi jakie należą się całemu Powiatowi. Chyba jest wicestarostą SIS-u a nie Powiatu Oobornickiego. Widać niepewność w oczach wicka. Żona na bezrobociu, małe gospodarstwo, synowa z dzieckiem na karku. A jeść trzeba. Przemku nie tędy droga!


anna
Data: 01.11.2010 19:15:43

Jedyna PRZEMA dobra decyzja ,ale napewno radnym nie zostanie!


Nikt nie jest ideałem.
Data: 02.11.2010 07:40:37

Zastanawiam się, czy w naszym społeczeństwie jest jeszcze osoba, która doszukuje się zalet w człowieku. Tylko wady, wady, wady,potknięcia, niedociągnięcia. A zauważył ktoś coś dobrego?


Jadzia
Data: 02.11.2010 14:45:45

Jak w głowie Gronostaja mogła zrodzić się myśl, że może być burmistrzem. To że został v-ce starostą to tylko układ polityczny. Ale ci, którzy zaliczyli epizod w samoobronie nie mają żadnych zahamowań. Mają niesamowicie wygórowane mniemanie o sobie - jak ich były wódz. W Rogoźnie taką rolę odgrywa Nowak - buta, chamstwo i prostactwo, niestety.


młody
Data: 02.11.2010 16:37:17

Kandydować Tak zajadłość Nie


OLEK
Data: 02.11.2010 17:34:44

tYlko w powiecie mogą pracować tacy nieudacznicy jak Gronostaj,przecież on tam nic nie zrobił ,ale dużo wszystkim naobiecywał,napewno wyborcy go rozliczą


kubuś
Data: 02.11.2010 21:35:50

NIESTETY,ale Olek wiele racji ma.Nie chodzi o ujadanie na Gronostaja , bo nie znam go nawet jako człowieka ,jedynie w jego postawie społeczno-politycznej odzwierciedla się cały zespół wad i niedostatków rzeczypospolitej powiatowej.Mnie kariera tego Pana nie przeraża ,bo ma do niej święte prawo. Szokuje mnie natomiast postawa jego politycznego ,tj,koalicyjnego w powiecie układu.który prawdopodobnie zaoferował mu władzę pod warunkiem ,że w poważne sprawy wdawać się nie będzie-tak to wygląda z zewnątrz.Do czego to prowadzi? Do powtórki z rozrywki: populizm zawsze znajdzie odbiorców,więc taki styl bez-działania uzyska społeczne przyzwolenie i ...tak w kółko Macieju.Spójrzmy na obornickie partie ,przeciez działają podobnie.


PELA
Data: 12.11.2010 17:52:26

Czeba sprubowac . Zycze panu aby sie udalo panie Przemyslawie .


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071