Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W niedzielę 10 paĽdziernika 2010 na drodze krajowej K-11doszło do poważnego wypadku. Na wskutek tego zdarzenia trzy dorosłe osoby oraz dziecko trafiły do szpitala. Około godziny 17.45 na drodze krajowej K-11 (na wysoko¶ci m. Jaracz) doszło do wypadku.  

Niebezpieczny wypadek

Z nieustalonych przyczyn kieruj±cy Renault Kangoo zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu gdzie dachował. Ze wstępnych ustaleń policji do zdarzenia doszło w skutek wpadnięcia samochodu w po¶lizg.

W wyniku zdarzenia 57-letni kierowca, wraz z pasażerami 55-letni± i 23-letni± oraz 3-letnim dzieckiem, wszyscy mieszkańcy Poznania, zostali przewiezieni do szpitala. Obecnie trwaj± czynno¶ci zmierzaj±ce do ustalenia przyczyn wypadku.   ¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

go¶ć
Data: 28.10.2010 23:36:18

na 11 standardowo same wypadki najwięcej na odcinku Poznań-Piła powinni co jaki¶ czas w miejscach ¶miertelnych wypadków stawiać banery ze zdjęciami wraków może kto¶ by miał chwilę przemy¶lenia.. bo często zdarza się że przed wyjazdem kierowcy zostawiaj± mózg w domu sam często korzystam z 11 i widzę naprawdę zdolnych inaczej ;)


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071