Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W niedzielę 10 października 2010 na drodze krajowej K-11doszło do poważnego wypadku. Na wskutek tego zdarzenia trzy dorosłe osoby oraz dziecko trafiły do szpitala. Około godziny 17.45 na drodze krajowej K-11 (na wysokości m. Jaracz) doszło do wypadku.  

Niebezpieczny wypadek

Z nieustalonych przyczyn kierujący Renault Kangoo zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu gdzie dachował. Ze wstępnych ustaleń policji do zdarzenia doszło w skutek wpadnięcia samochodu w poślizg.

W wyniku zdarzenia 57-letni kierowca, wraz z pasażerami 55-letnią i 23-letnią oraz 3-letnim dzieckiem, wszyscy mieszkańcy Poznania, zostali przewiezieni do szpitala. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn wypadku.   Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

gość
Data: 28.10.2010 23:36:18

na 11 standardowo same wypadki najwięcej na odcinku Poznań-Piła powinni co jakiś czas w miejscach śmiertelnych wypadków stawiać banery ze zdjęciami wraków może ktoś by miał chwilę przemyślenia.. bo często zdarza się że przed wyjazdem kierowcy zostawiają mózg w domu sam często korzystam z 11 i widzę naprawdę zdolnych inaczej ;)


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071