Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Jak pisali¶my kilka tygodni temu, dyrektor Szpitala Powiatowego w Obornikach Małgorzata Ludzkowska wnioskowała do Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Obornikach o nagrodę roczn±. Mimo, iż dyrektor nie spełniała wymogów jednego z punktów regulaminu mówi±cego o tym, iż nagroda przyznawana jest wówczas, gdy szpital osi±gnie pozytywny wynik finansowy, sama zainteresowana mówiła 

Ludzkowska nie dostanie nagrody

"Czułabym się pokrzywdzona, gdybym nie powiedziała, że to dzięki mnie również szpital się rozwija, czułabym się także lepiej dowarto¶ciowana, gdybym otrzymała tę nagrodę". Rada społeczna w głosowaniu poparła wniosek o przyznanie nagrody jednym głosem za - radnej Walerii Liczak. Tematem nagrody zaj±ł się w minionym tygodniu zarz±d powiatu. Jak można było się spodziewać z wcze¶niejszych wypowiedzi niektórych z członków zarz±du, Małgorzata Ludzkowska nie otrzymała nagrody o która wnioskowała. Jak mówili w rozmowie z nami anonimowi członkowie zarz±du - "pani dyrektor otrzymuje przecież nie mał± pensję za swoj± pracę, a nagrodę może dostać jeżeli spełni warunki regulaminowe, w tym ten o dodatnim bilansie szpitala". Jak wiemy szpital za rok 2009 zanotował stratę ok. 1,6 mln zł razem z nadróbkami, które czę¶ciowo narodowy fundusz spłaca. Warto zatem podkre¶lić, że zarz±d powiatu zachował się bardzo odpowiedzialnie, bowiem nagroda w wysoko¶ci 2-3 pensji wypłacona jednorazowo byłaby w tej chwili bardzo kontrowersyjna.  ¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

BIBI
Data: 25.10.2010 19:32:39

Trzeba mieć k*a tupet!


Peja
Data: 28.10.2010 11:28:29

Albo odwagę


Małgorzata
Data: 30.10.2010 22:21:58

Szczyt głupoty!!! Zadłużyć , sprzedać i zyskać to cel pani dyrektor.


młody
Data: 02.11.2010 16:42:14

Dziennikarska sprawa czy politykierów?!
Przed wyborami sprawa płac na stanowiskach wraca jak bumerang.
A co dobrego dzieje się w mie¶cie na co mam pój¶ć, co zobaczyć w najbliższych dniach.
Zmowa milczenia czy CO? !!!


asia
Data: 11.11.2010 21:01:48

Sprawa nagrody, już przes±dzona, ale za rok na pewno j± Pani Ludzkowska otrzyma, za skuteczno¶ć w działaniu w zastraszaniu ludzi, za nieliczenie się z nikim i niczym, za tupet i" niewiarygodn±" osobowo¶ć.Trzymam kciuki, żeby za rok była tylko niechlubnym wspomnieniem.


jola
Data: 15.11.2010 09:18:58

Nie zadziwi nikogo, jak Pani Dyrektor dostanie premię przed Bożym Narodzeniem, a powinna j± dostać. Za skuteczno¶ć w swoim działaniu, za tak jawne mamienie wszystkich, za karierę na miarę Nikodema Dyzmy


jabajabadoo
Data: 07.02.2011 09:11:32

Ja bym to zachowanie nazwał szczytem bezszczelno¶ci. Nie wiem tylko, czy sama zainteresowana wiedziałaby, co to w ogóle znaczy.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071