Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Jak pisaliśmy kilka tygodni temu, dyrektor Szpitala Powiatowego w Obornikach Małgorzata Ludzkowska wnioskowała do Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Obornikach o nagrodę roczną. Mimo, iż dyrektor nie spełniała wymogów jednego z punktów regulaminu mówiącego o tym, iż nagroda przyznawana jest wówczas, gdy szpital osiągnie pozytywny wynik finansowy, sama zainteresowana mówiła 

Ludzkowska nie dostanie nagrody

"Czułabym się pokrzywdzona, gdybym nie powiedziała, że to dzięki mnie również szpital się rozwija, czułabym się także lepiej dowartościowana, gdybym otrzymała tę nagrodę". Rada społeczna w głosowaniu poparła wniosek o przyznanie nagrody jednym głosem za - radnej Walerii Liczak. Tematem nagrody zajął się w minionym tygodniu zarząd powiatu. Jak można było się spodziewać z wcześniejszych wypowiedzi niektórych z członków zarządu, Małgorzata Ludzkowska nie otrzymała nagrody o która wnioskowała. Jak mówili w rozmowie z nami anonimowi członkowie zarządu - "pani dyrektor otrzymuje przecież nie małą pensję za swoją pracę, a nagrodę może dostać jeżeli spełni warunki regulaminowe, w tym ten o dodatnim bilansie szpitala". Jak wiemy szpital za rok 2009 zanotował stratę ok. 1,6 mln zł razem z nadróbkami, które częściowo narodowy fundusz spłaca. Warto zatem podkreślić, że zarząd powiatu zachował się bardzo odpowiedzialnie, bowiem nagroda w wysokości 2-3 pensji wypłacona jednorazowo byłaby w tej chwili bardzo kontrowersyjna.  Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

BIBI
Data: 25.10.2010 19:32:39

Trzeba mieć k*a tupet!


Peja
Data: 28.10.2010 11:28:29

Albo odwagę


Małgorzata
Data: 30.10.2010 22:21:58

Szczyt głupoty!!! Zadłużyć , sprzedać i zyskać to cel pani dyrektor.


młody
Data: 02.11.2010 16:42:14

Dziennikarska sprawa czy politykierów?!
Przed wyborami sprawa płac na stanowiskach wraca jak bumerang.
A co dobrego dzieje się w mieście na co mam pójść, co zobaczyć w najbliższych dniach.
Zmowa milczenia czy CO? !!!


asia
Data: 11.11.2010 21:01:48

Sprawa nagrody, już przesądzona, ale za rok na pewno ją Pani Ludzkowska otrzyma, za skuteczność w działaniu w zastraszaniu ludzi, za nieliczenie się z nikim i niczym, za tupet i" niewiarygodną" osobowość.Trzymam kciuki, żeby za rok była tylko niechlubnym wspomnieniem.


jola
Data: 15.11.2010 09:18:58

Nie zadziwi nikogo, jak Pani Dyrektor dostanie premię przed Bożym Narodzeniem, a powinna ją dostać. Za skuteczność w swoim działaniu, za tak jawne mamienie wszystkich, za karierę na miarę Nikodema Dyzmy


jabajabadoo
Data: 07.02.2011 09:11:32

Ja bym to zachowanie nazwał szczytem bezszczelności. Nie wiem tylko, czy sama zainteresowana wiedziałaby, co to w ogóle znaczy.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071