Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Jak można przeczytać na stronie internetowej www.szrama.pl we wtorek, 21 wrze¶nia, na Konwencji Wyborczej Platformy Obywatelskiej w Obornikach, Tomasz Szrama został oficjalnie wybrany kandydatem na burmistrza Obornik w nadchodz±cych wyborach samorz±dowych.  

Tomasz Szrama oficjalnie kandydatem na burmistrza Obornik

"Jestem gotów przyj±ć to wyzwanie"- mówił na konwencji Szrama. "Oborniki zasługuj± na dobrego gospodarza, dla którego nie będzie liczyło się partyjniactwo i układy, a tylko dobro gminy. Jako Nowy Burmistrz Obornik, chcę kontynuować rozwój naszego miasta i gminy, które z roku na rok rozwija się i pięknieje. Nie interesuj± mnie układy, czy jakiekolwiek gierki polityczne, chcę być dobrym gospodarzem Obornik, nie niwecz±c dwudziestoletnich wysiłków samorz±dowców, którzy po¶więcali czas i swoje zdrowie dla rozwoju naszej małej ojczyzny. Wierzę, że nowe spojrzenie pozwoli dalej rozwijać miasto i Gminę Oborniki, przy użyciu ¶rodków pozabudżetowych."

Na tej samej konwencji ustalano także listy wyborcze kandydatów do Rady Miejskiej w Obornikach i Rady Powiatu. Jak mówił po konwencji Tomasz Szrama - "PO wystawi na listach kandydatów godnych zaufania". Szczegółowo kandydaci na radnych zostan± przedstawieni już niebawem.  ¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +7 (+11 , -4)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Jakub
Data: 28.09.2010 08:24:00

Pan Szrama jest z PO a PO rz±dzi jak widać obecnie.Jest dobrym i szlachetnym człowiekiem i napewno program jego będzie popierany lecz z ramienia PO w większo¶ci nie wypali.


Monia
Data: 28.09.2010 11:36:41

Pan Tomek jest dobrym kandydatem, jest to bardzo kulturalny i dobrze zorganizowany człowiek, czego dowodem jest obecny wygl±d LO. Szkoła rozkwitła po tym jak został dyrektorem, zreszt± aktualnie kończ± tam robić boisko szkolne


Ed
Data: 28.09.2010 21:13:20

Panie Tomaszu niech Pan wygra te wybory i zmieni jako¶ć sprawowanej władzy w mie¶cie bo Rydzewska i jej pupile to Ľli ludzie dla ludzi. Jeżdż± po wioskach i obiecuj± wszystko co chc± usłyszeć mieszkańcy.


ania_r
Data: 03.10.2010 21:30:05

Pozostaje tylko nam głosować na Pana Tomasza. To szansa na lepsze jutro. Lepsze jutro dla wszystkich a nie tylko dla poprawy wszelkich warunków wokół swojego domu i rodziny - JAK TO DZIEJE SIĘ PRZY AKTUALNIE ZARZˇDZAJˇCYCH nasz± gmin±- to jest żałosne. Pani Burmistrz i jej wierni koledzy póki co poprawili jako¶ć życia sobie i swoim rodzinom-bliższym lub dalszym-a reszcie kazali płacić za pewne rzeczy ale o tym już kiedy¶ była mowa.
Pan Szrama gdzie się nie zjawi to zawsze niesie ze sob± pozytywne skutki... Zawsze dba o innych i nie pozwala im pozostać w tyle, po¶więcaj±c im swoj± uwagę. Młody człowiek tak szlachetny z kompetencjami powinien zaj±ć się nasz± gmin± dla dobra ogółu, dla dobra naszej "małej ojczyzny".


ok
Data: 05.10.2010 13:17:14

Mamy dosyc juz wszelkiej masci nauczycieli.Niech zajma sie tym do czego sa przygotowani i to poczawszy od sejmu po gmine.


abc
Data: 08.11.2010 22:43:27

Pan Tomasz Szrama nie jest tak szlachetny,jak się przedstawia.Akta sprawy 2Ds 4724/08/13 przeciwko Tomasz Szrama,oskarżonemu o przęstepstwo z art. 177& 1 kk. Czy powiadomił o tym? Czy teraz też ta wiadomo¶ć zostanie usunięta????


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071