Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Marcin B.; Karol K.; Adam J. i Adam N. - być może dzieli ich wiele, ale łączy na pewno jedno - wszyscy są przestępcami w myśl kodeksu karnego i przepisów o ruchu drogowym. Wszyscy też odpowiedzą za swoje czyny przed Sądem w Obornikach. 4 sierpnia 2010 o godzinie 00:25 w Obornikach na ulicy Wybudowanie został zatrzymany do kontroli drogowej przez funkcjonariuszy Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Passat na czarnkowsko - trzcianeckich tablicach rejestracyjnych.

Kolejni amatorzy jazdy po alkoholu

Kierował nim dwudziestodwuletni mieszkaniec tego powiatu - Marcin B. Zachowanie kierowcy wskazywało na to, że znajduje się on w stanie po użyciu alkoholu, dlatego Policjanci, chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości, postanowili przeprowadzić badanie wydychanego powietrza z organizmu kierowcy. Przypuszczenia Policjantów potwierdziły się, gdyż badanie wykazało, że kierowca prowadził pojazd będąc w stanie nietrzeźwości. Analizy wydychanego powietrza podczas badania wykazały 0,90 mg/l i 0,84 mg/l alkoholu. Postępowanie prowadzi Wydział Kryminalny KPP Oborniki.
6 sierpnia 2010 około godziny 18:50 w miejscowości Boruchowo czterdziestoczteroletni mieszkaniec gminy Rogoźno - Karol K. kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Analiza wydychanego powietrza wykazała 0,71 mg/l alkoholu.
7 sierpnia 2010 około godziny 21:48 w miejscowości Tarnowo ten sam los podzielił Adam J. - mieszkaniec gminy Rogoźno, który również kierował rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości. Analiza wydychanego powietrza wykazała 1,39 mg/l alkoholu. Rowerzystę zatrzymali Policjanci Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego KPP Oborniki.
8 sierpnia 2010 około godziny 13:30 w Obornikach na ulicy Czarnkowskiej uwagę funkcjonariuszy Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego przykuł samochód osobowy marki Audi A3. Policjanci postanowili zatrzymać kierującego i już po kilku minutach okazało się, że pięćdziesięciosześcioletni mieszkaniec gminy Oborniki - Adam N. znajduje się w stanie nietrzeźwości. Stwierdzone badania wykazały: 1,22 i 1,07 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że kierował on pojazdem mimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Obornikach zakazu prowadzenia pojazdów. Dlatego biorąc pod uwagę przewinienia kierującego, został on zatrzymany przez Policjantów na gorącym uczynku obu przestępstw i stanie teraz ponownie przed wymiarem sprawiedliwości.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Someone
Data: 27.08.2010 22:29:11

A kajakarzy też łapią? Bo ostatnio wypiłem 6 piw na spływie?!


armel
Data: 29.08.2010 21:59:41

ZABIERAĆ UPRAWNIENIA BEZTERMINOWO!!!


Sławek
Data: 31.08.2010 17:23:45

Potrącił mnie taki jeden po piwku ale jakoś sie pozbierałem a ten w gaz i tyle go widziałem.Frajer ze mnie jak każdy pieszy na pasach.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071