Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Oborniccy dzielnicowi wspólnie z funkcjonariuszami Straży Le¶nej zatrzymali w sobotni wieczór nad Wart± trzech mieszkańców Obornik, którzy posiadali narkotyki. Zatrzymanym grozi teraz do trzech lat pozbawienia wolno¶ci.

Zatrzymani na rybach

W sobotę 24 lipca 2010 policjanci KPP Oborniki pełnili wspóln± służbę ze Straż± Le¶n± Nadle¶nictwa Oborniki. Patrol ten miał za zadanie kontrolowanie miejsc, gdzie normalny radiowóz ma znacznie utrudniony dojazd. Około godziny 21.20 w trakcie kontroli terenów nad rzek± Wart± w miejscowo¶ci B±blinek patrol natkn±ł się na trzech mężczyzn i zaparkowany tuż obok samochód marki Fiat 126p. Okazało się, iż mężczyĽni ci to dwóch 19 i jeden 18-latek - wszyscy mieszkańcy Obornik, którzy przyjechali tam na ryby. Funkcjonariusze zwrócili na nich uwagę, gdyż by tam dojechać trzeba było jechać przez las. W trakcie ich legitymowania policjanci znaleĽli u każdego z nich woreczek narkotyków w postaci marihuany. Młodzi mężczyĽni zostali zatrzymani i przewiezieni do Komendy, a samochód odholowano. Ponadto kierowca fiata za wjazd do lasu został ukarany mandatem. Teraz za posiadanie ¶rodków odurzaj±cych grozi im do 3 lat pozbawienia wolno¶ci.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: -2 (+0 , -2)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

FaUst
Data: 15.08.2010 09:49:18

I statystyki znowu podbite... a to że cały czas po 20 można dostać w ryj na mie¶cie to już nie sprawa policji?


Squart
Data: 15.08.2010 11:05:14

Co oni komu przeszkadzali w lesie? Żulami ¶pi±cymi na ławkach, rzygaj±cymi na chodniki i wyzywaj±cymi przechodniów to się nie zajm±! Wol± po lasach dzieciaków tropić...


ryby
Data: 15.08.2010 19:22:53

a ryby brały?...


a tak na boku to co złego zrobili ... ? Gdyby nie mieli karty rozumiem, ale że sobie po prostu palili trawke to jest co¶ złego ? Jestem ciekaw czy policjanci domy¶laj± się że ich dzieci na stoprocent pal± trawkę :) :)


Emace
Data: 23.08.2010 15:53:31

Oczywi¶cie przykład martwego prawa, nie wiem czy sami policjanci mieli co¶ do tcy dzieci, ale pracodawcy trzeba się słuchać !


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071