Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Oborniccy dzielnicowi wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej zatrzymali w sobotni wieczór nad Wartą trzech mieszkańców Obornik, którzy posiadali narkotyki. Zatrzymanym grozi teraz do trzech lat pozbawienia wolności.

Zatrzymani na rybach

W sobotę 24 lipca 2010 policjanci KPP Oborniki pełnili wspólną służbę ze Strażą Leśną Nadleśnictwa Oborniki. Patrol ten miał za zadanie kontrolowanie miejsc, gdzie normalny radiowóz ma znacznie utrudniony dojazd. Około godziny 21.20 w trakcie kontroli terenów nad rzeką Wartą w miejscowości Bąblinek patrol natknął się na trzech mężczyzn i zaparkowany tuż obok samochód marki Fiat 126p. Okazało się, iż mężczyźni ci to dwóch 19 i jeden 18-latek - wszyscy mieszkańcy Obornik, którzy przyjechali tam na ryby. Funkcjonariusze zwrócili na nich uwagę, gdyż by tam dojechać trzeba było jechać przez las. W trakcie ich legitymowania policjanci znaleźli u każdego z nich woreczek narkotyków w postaci marihuany. Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do Komendy, a samochód odholowano. Ponadto kierowca fiata za wjazd do lasu został ukarany mandatem. Teraz za posiadanie środków odurzających grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: -2 (+0 , -2)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

FaUst
Data: 15.08.2010 09:49:18

I statystyki znowu podbite... a to że cały czas po 20 można dostać w ryj na mieście to już nie sprawa policji?


Squart
Data: 15.08.2010 11:05:14

Co oni komu przeszkadzali w lesie? Żulami śpiącymi na ławkach, rzygającymi na chodniki i wyzywającymi przechodniów to się nie zajmą! Wolą po lasach dzieciaków tropić...


ryby
Data: 15.08.2010 19:22:53

a ryby brały?...


a tak na boku to co złego zrobili ... ? Gdyby nie mieli karty rozumiem, ale że sobie po prostu palili trawke to jest coś złego ? Jestem ciekaw czy policjanci domyślają się że ich dzieci na stoprocent palą trawkę :) :)


Emace
Data: 23.08.2010 15:53:31

Oczywiście przykład martwego prawa, nie wiem czy sami policjanci mieli coś do tcy dzieci, ale pracodawcy trzeba się słuchać !


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071