Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Czy można uchwycić modne oblicze miasta? Zdjęcia, które najtrafniej zobrazuj± motyw przewodni konkursu fotograficznego organizowanego przez Kupiec Poznański pojawi± się na kartach unikatowego kalendarza na 2011 rok. 12 miesięcy w roku - 12 szans na wykonanie zdjęcia w stylu nawi±zuj±cym do legendarnego street photography.

Miejski styl w obiektywie aparatu

Niebanalne ujęcia, dynamika miasta, ruch, a w tym wszystkim moda, a dokładniej różne jej oblicza widziane na wiele różnych sposobów. To hasła przewodnie konkursu fotograficznego ogłoszonego na pocz±tku sierpnia przez Kupiec Poznański. Jury, w którego skład wchodzi m.in. fotoreporter Krzysztof Miller czeka na intryguj±ce i nietuzinkowe interpretacje hasła "Kupiec ubiera miasto". Przed uczestnikami niebanalna okazja uwiecznienia swojej pracy wraz z notk± o autorze na łamach limitowanego kalendarza na nadchodz±cy rok. Dodatkowo najbardziej nowatorskie ujęcia modnego życia miasta zostan± nagrodzone bonami o warto¶ci 1000, 600 i 300 zł na zakupy w sklepie Foto Viva w Kupcu Poznańskim.

Swoje inspiracje miejskim stylem należy przesyłać do 15 paĽdziernika br. na adres: foto@kupiecpoznanski.pl. Do zdjęcia w formacie JPG i wielko¶ci 2 Mb należy doł±czyć imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego autora (uczestnicy zobowi±zani s± do posiadania oryginału zdjęcia w wielko¶ci nie mniejszej niż 6 Mb). Każda kolejna fotografia powinna być wysłana jako osobne zgłoszenie. Szczegółowy regulamin znaleĽć można na www.kupiecpoznanski.pl.

Konkurs fotograficzny to kolejna po wystawie malarstwa Elżbiety Martin oraz dniach kultury indyjskiej akcja promowania sztuki przez Kupiec Poznański. Centrum znaleĽć można w Poznaniu przy pl. Wiosny Ludów 2.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+1 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071