Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Jaki¶ czas temu Ilona Tadla została zaproszona jako instruktor na warsztaty w Warszawie. 1 maja od godziny 11 prowadziła zajęcia warsztatowe z cyklu "zMixuj Swój Styl" z zakresu hip-hopu. Uczestnicy ze skupieniem przyswajali nowe kroki zawarte w choreografii przygotowanej przez Ilonę.

CatClan na warsztatach

Pod koniec zajęć większo¶ci brakowało sił, ale chęci nadal były ogromne. Od godziny 13 I-Lu przejmowała kolejn± grupę, tym razem całkowicie żeńsk±. Dziewczyny przez 3 godziny szlifowały dancehallow± technikę, uczyły się kroków, ich nazewnictwa oraz choreografię. W przerwach na chwilę odpoczynku Ilona opowiadała o historii jamajskiego tańca i jego specyficznych cechach. Ilona bardzo pozytywnie wspomina czas spędzony z warszawskimi tancerzami, jak i dwu dniowy pobyt w Warszawie.

8 maja br. w Bydgoszczy odbył się Boom Boom Festival “Królowa Dancehall 2010". Obornickimi reprezentantkami były: Ilona "I-Lu" Tadla i Klaudia "Kondzia" Koralewska. Podczas eliminacji każda uczestniczka prezentowała swoje umiejętno¶ci w trzech rundach. Ocenie podlegała m.in. znajomo¶ć kroków dancehallowych, technika ruchu, poczucie rytmu, sceniczno¶ć, a także strój. Po obradach jury ogłosiło 16 tancerek, które przeszły do półfinału. Klaudia i Ilona zakwalifikowały się do kolejnego etapu. Następnie publiczno¶ć mogła obserwować osiem bitw dancehallowych, które wyłoniły finałow± ósemkę, a w niej instruktorkę CatClan, Ilonę. Po solowych pokazach sędziowie udali się na obrady, by wyłonić czwórkę dziewczyn do tytułu Królowej Dancehall 2010. Ilona Tadla zajęła IV miejsce.
"Dla mnie był to niezapomniany wyjazd. Atmosfera panuj±ca między uczestniczkami była bardzo koleżeńska. Licznie zgromadzona publika niesamowicie reagowała na popisy dziewczyn - dopinguj±ce krzyki, hałas, oklaski. Niewiarygodne ile siły, otuchy i rado¶ci daje to człowiekowi, gdy stoi przed wpatrzon± w niego widowni±. Jednym słowem razem z Klaudi±, były¶my w swoim żywiole." - wspomina z u¶miechem Ilona.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+4 , -3)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071