Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Jakiś czas temu Ilona Tadla została zaproszona jako instruktor na warsztaty w Warszawie. 1 maja od godziny 11 prowadziła zajęcia warsztatowe z cyklu "zMixuj Swój Styl" z zakresu hip-hopu. Uczestnicy ze skupieniem przyswajali nowe kroki zawarte w choreografii przygotowanej przez Ilonę.

CatClan na warsztatach

Pod koniec zajęć większości brakowało sił, ale chęci nadal były ogromne. Od godziny 13 I-Lu przejmowała kolejną grupę, tym razem całkowicie żeńską. Dziewczyny przez 3 godziny szlifowały dancehallową technikę, uczyły się kroków, ich nazewnictwa oraz choreografię. W przerwach na chwilę odpoczynku Ilona opowiadała o historii jamajskiego tańca i jego specyficznych cechach. Ilona bardzo pozytywnie wspomina czas spędzony z warszawskimi tancerzami, jak i dwu dniowy pobyt w Warszawie.

8 maja br. w Bydgoszczy odbył się Boom Boom Festival “Królowa Dancehall 2010". Obornickimi reprezentantkami były: Ilona "I-Lu" Tadla i Klaudia "Kondzia" Koralewska. Podczas eliminacji każda uczestniczka prezentowała swoje umiejętności w trzech rundach. Ocenie podlegała m.in. znajomość kroków dancehallowych, technika ruchu, poczucie rytmu, sceniczność, a także strój. Po obradach jury ogłosiło 16 tancerek, które przeszły do półfinału. Klaudia i Ilona zakwalifikowały się do kolejnego etapu. Następnie publiczność mogła obserwować osiem bitw dancehallowych, które wyłoniły finałową ósemkę, a w niej instruktorkę CatClan, Ilonę. Po solowych pokazach sędziowie udali się na obrady, by wyłonić czwórkę dziewczyn do tytułu Królowej Dancehall 2010. Ilona Tadla zajęła IV miejsce.
"Dla mnie był to niezapomniany wyjazd. Atmosfera panująca między uczestniczkami była bardzo koleżeńska. Licznie zgromadzona publika niesamowicie reagowała na popisy dziewczyn - dopingujące krzyki, hałas, oklaski. Niewiarygodne ile siły, otuchy i radości daje to człowiekowi, gdy stoi przed wpatrzoną w niego widownią. Jednym słowem razem z Klaudią, byłyśmy w swoim żywiole." - wspomina z uśmiechem Ilona.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+4 , -3)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071