Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Do bestialskiego zdarzenia doszło w minionym tygodniu na terenie Kowanówka. Dwa duże psy, z którymi przechadzała się kobieta z mężczyzn± w wieku około 50-60 lat, zaatakowały sarnę. Zwierzę napadnięte przez psy nie miało zbyt dużych szans, aby się bronić. Dopiero interwencja jednej z mieszkanek Kowanówka, która najpierw odgoniła psy, a następnie zawiadomiła straż miejsk±, uratowała sarnę.

Straż miejska na miejsce zawezwała weterynarza, który opatrzył zwierzę maj±ce do¶ć mocno poranion± szyję. Jednocze¶nie straż miejska przypomina, że spuszczanie tak dużych zwierz±t jest niezgodne z prawem, a że wła¶ciciele czworonogów robi± to nagminnie, maj± okazję przekonać się osoby uprawiaj±ce jogging. Przypominamy zatem, że na spacerze nie wolno spuszczać psa ze smyczy i należy pamiętać, że powinien on mieć kaganiec (o zasadach trzymania psa na terenie danej gminy decyduj± przepisy gminne).¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +3 (+4 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

o psach
Data: 12.03.2010 09:43:39

nie psy winne tylko wła¶ciciele psów którzy lekcjeważ± sobie takie sytuacje do których dochodzi a gdyby zaatakowały np.człowieka ?


Czytelniczka
Data: 13.03.2010 00:12:28

Ciekawa jestem w jaki sposób zostali ukarani wła¶ciciele tych psów?O tym nie ma nawet wzmianki , a powinni ponie¶ć konsekwencje swojej lekkomy¶lno¶ci


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071