Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Do bestialskiego zdarzenia doszło w minionym tygodniu na terenie Kowanówka. Dwa duże psy, z którymi przechadzała się kobieta z mężczyzną w wieku około 50-60 lat, zaatakowały sarnę. Zwierzę napadnięte przez psy nie miało zbyt dużych szans, aby się bronić. Dopiero interwencja jednej z mieszkanek Kowanówka, która najpierw odgoniła psy, a następnie zawiadomiła straż miejską, uratowała sarnę.

Straż miejska na miejsce zawezwała weterynarza, który opatrzył zwierzę mające dość mocno poranioną szyję. Jednocześnie straż miejska przypomina, że spuszczanie tak dużych zwierząt jest niezgodne z prawem, a że właściciele czworonogów robią to nagminnie, mają okazję przekonać się osoby uprawiające jogging. Przypominamy zatem, że na spacerze nie wolno spuszczać psa ze smyczy i należy pamiętać, że powinien on mieć kaganiec (o zasadach trzymania psa na terenie danej gminy decydują przepisy gminne).Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +3 (+4 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

o psach
Data: 12.03.2010 09:43:39

nie psy winne tylko właściciele psów którzy lekcjeważą sobie takie sytuacje do których dochodzi a gdyby zaatakowały np.człowieka ?


Czytelniczka
Data: 13.03.2010 00:12:28

Ciekawa jestem w jaki sposób zostali ukarani właściciele tych psów?O tym nie ma nawet wzmianki , a powinni ponieść konsekwencje swojej lekkomyślności


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071