Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Oddział Intensywnej Opieki Medycznej z 4 łóżkami oraz Oddział Ortopedyczny z 14 łóżkami są już gotowe i czekają na kontrakt oraz na pacjentów. W Szpitalu Powiatowym w Obornikach zakończyły się prace związane z przygotowaniem dwóch nowych oddziałów.

O ile Oddział Intensywnej Opieki Medycznej przeszedł już wszystkie stosowne kontrole i wizytacje, otrzymawszy bardzo pozytywną opinię od komisji wysłanej przez Wojewodę, o tyle z Ortopedią sprawa jest nieco trudniejsza. Jest to bowiem nowy oddział, na zakontraktowanie którego dodatkowy konkurs musi ogłosić Narodowy Fundusz Zdrowia. Czy to zrobi? Trwają w tej sprawie dość zaawansowane rozmowy i negocjacje. Jak mówi dyrektor Małgorzata Ludzkowska, Oddział Intensywnej Opieki Medycznej będzie na pewno w pełni obłożony, bowiem zainteresowanie nim wyrażają szpitale m.in. z Poznania i Wągrowca. Dyrektor szpitala ma także nadzieję, że w drugim kwartale uda się podpisać kontrakt także na ortopedię.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +2 (+2 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

K@śka
Data: 27.01.2010 15:08:37

Świetnie !!!!Oby jak najprędzej ruszył oddział ortopedyczny.To dla miasta i szpitala duża szansa i nadzieja na lepsze jutro.Ordynator chirurgii to fachowiec i mam nadzieję ,że oddział ortopedyczny będzie fachowy :)Brawa :)


Ireneusz
Data: 30.01.2010 01:31:16

Teraz możemy dopiero powiedzieć,że wchodzimy do Europy bo zaczynamy wreszcie robić coś dla społeczeństwa,dla naszych rodzin i dla pokoleń.


Anna
Data: 20.02.2012 12:13:16

Moja babcia leżała na OIOM-ie,opieka super,sprzęt świetny,dziękujemy:)


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071