Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W niedzielę tradycyjnie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Obornicki finał jak zwykle odbył się pod dowództwem Zygmunta Dyczkowskiego. Podobnie jak w roku poprzednim wszystkie licytacje, koncerty i pokazy odbyły się w hali sportowej Obornickiego Centrum Sportu przy ulicy Obrzyckiej.

Zabawa oficjalnie rozpoczęła się już o godzinie 15. Na płycie boiska rozstawiono kolorowy kram z przeróżnymi gadżetami od kompozycji kwiatowych przez tygrysy na biegunach po specjalne bony umożliwiające lot motolotnią czy jazdę luksusowym samochodem.
Najciekawszą nagrodą licytowaną podczas tegorocznego finału był "weekend z oplem".
Za jedyne czterysta złotych wylicytowano możliwość dwudniowego nieograniczonego korzystania z luksusowego samochodu opel insygnia. Tę nietypową nagrodę ufundowała "Opel Niedbała".
W tym roku prawdopodobnie z powodu nie sprzyjającej pogodowej aury na finał przyszła mniejsze ilość osób niż zwykle. Na szczęście nie spowodowało to zmniejszenia temperatury uczuć podczas licytacji. Szczególnym powodzeniem cieszyły się tym razem złote serduszka oraz książka z autografem Piotra Reissa - byłego kapitana drużyny Lecha Poznań. Jedno z serduszek wylicytowały pani Agnieszka i Weronika za kwotę 450 złotych, natomiast książka Reissa sprzedała się za 60 zł.
Stan konta obornickiej zbiórki o godzinie 18 wynosił 31.000 złotych oraz 23 litry honorowo oddanej krwi.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: -1 (+1 , -2)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071