Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W niedzielę tradycyjnie zagrała Wielka Orkiestra ¦wi±tecznej Pomocy. Obornicki finał jak zwykle odbył się pod dowództwem Zygmunta Dyczkowskiego. Podobnie jak w roku poprzednim wszystkie licytacje, koncerty i pokazy odbyły się w hali sportowej Obornickiego Centrum Sportu przy ulicy Obrzyckiej.

Zabawa oficjalnie rozpoczęła się już o godzinie 15. Na płycie boiska rozstawiono kolorowy kram z przeróżnymi gadżetami od kompozycji kwiatowych przez tygrysy na biegunach po specjalne bony umożliwiaj±ce lot motolotni± czy jazdę luksusowym samochodem.
Najciekawsz± nagrod± licytowan± podczas tegorocznego finału był "weekend z oplem".
Za jedyne czterysta złotych wylicytowano możliwo¶ć dwudniowego nieograniczonego korzystania z luksusowego samochodu opel insygnia. Tę nietypow± nagrodę ufundowała "Opel Niedbała".
W tym roku prawdopodobnie z powodu nie sprzyjaj±cej pogodowej aury na finał przyszła mniejsze ilo¶ć osób niż zwykle. Na szczę¶cie nie spowodowało to zmniejszenia temperatury uczuć podczas licytacji. Szczególnym powodzeniem cieszyły się tym razem złote serduszka oraz ksi±żka z autografem Piotra Reissa - byłego kapitana drużyny Lecha Poznań. Jedno z serduszek wylicytowały pani Agnieszka i Weronika za kwotę 450 złotych, natomiast ksi±żka Reissa sprzedała się za 60 zł.
Stan konta obornickiej zbiórki o godzinie 18 wynosił 31.000 złotych oraz 23 litry honorowo oddanej krwi.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: -1 (+1 , -2)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071