Data: , ¬ródło: Obornickie Centrum Sportu, Oborniki

Trzecia edycja Chrustowskiego Biegu Sylwestrowego, który odbył się 2 stycznia zgromadziła na starcie kilkadziesi±t biegaczy. Podobnie, jak w poprzednich latach, głównym organizatorem była Szkoła Podstawowa w Chrustowie wspierana przez Obornickie Centrum Sportu, Szkolny Zwi±zek Sportowy w Obornikach , miejscow± Radę Sołeck± i Ochotnicz± Straż Pożarn±, a także Sklep RTV KuĽniak Oborniki. Jak zawsze motorem napędowym całęj kwestii organizacyjnej był dyrektor SP Krzysztof Zielonacki.

III Chrustowski Bieg Sylwestrowy

W tym roku celem biegu oprócz popularyzacji biegania jako najprostszej formy sportu dla wszystkich w¶ród dzieci, młodzieży i dorosłych, było propagowanie zdrowego trybu życia w¶ród lokalnej społeczno¶ci, uczczenie 91 rocznicy zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego oraz promocja Chrustowa i Obornik . Na starcie pojawili się biegacze z Obornik, którzy reprezentuj± nasze miasto na wielu biegach ogólnopolskich, pocz±wszy od 10 km, a skończywszy na maratonach. Mimo mroĽnej pogody biegacze z u¶miechem na ustach kończyli III Chrustowski bieg delektuj±c się już po trasie ciepł± herbat± i kiełbask± z grilla przyrz±dzon± przez niezast±pionego Piotra Nogalskiego. Za rok biegaczy może być więcej w Chrustowie, bowiem jak najpierw zadeklarował Przewodnicz±cy Rady Miejskiej Piotr Desperak, a potwierdził to zastępca burmistrza Henryk Łukaszewski, urz±d ufunduje nagrody pieniężne.

Wyniki biegu:
Bieg Podstawowy - dziewczęta
1.Sylwia Franczak
2.Alicja Mikołajczak
3.Monika Bańdurska

Bieg Otwarty Kobiety
1.Monika Franczak
2.Dorota WoĽniak
3.Joanna Gawlik

Bieg Podstawowy - chłopcy
1.Krystian Łukowski
2.Filip Zimny
3.Paweł Schelenz

Bieg Otwarty MężczyĽni
1.Dariusz Szrama
2.Jacek Flak-Marcinkowski
3.Mirosław Paluch

Bieg Gimnazjalny
1.Norbert Naparty
2.Hubert Naparty
3.Adrian Ilski¬ródło: Obornickie Centrum Sportu

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +2 (+2 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

młody
Data: 05.01.2010 20:56:46

Gratulacje więcej takich imprez a może Burmistrz i radni też wezm± się do czynnego uprawiania jakiego¶ sportu bo na zdjęciach wygl±daj± na zmęczonych sesjami i prac± przy biurku


Zen
Data: 06.01.2010 10:24:10

Wła¶nie, Prezydent Poznania, a wcze¶niej także jego zastępca biegali w Maratonie Poznańskim. Panowie taki przykł±d trzeba dawać!!! W radzie miejskiej zasiada też kilku radnych którzy mog± czynnie uczestniczyć w biegach, szkoda że tylko wol± siedzieć na krzesełkach i kawkę popijać...!!!


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071