Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Niemal co tydzień na łamach naszej gazety powracamy do tematu pomysłu budowy hali sportowej przy Zespole Szkół im. T. Kutrzeby w Obornikach. Po tym jak zarząd w projekcie budżetu zapisał 250 tys. zł na budowę hali, swoje zdanie wypowiedział w ostatnim tygodniu opozycyjny klub radnych PSL.

Radni zgodnie stwierdzili, że potrzeba budowy hali jest ogromna, jednak nie stać na nią powiatu, który powinien się ubiegać o środki zewnętrzne. Opozycja zgodnie także wskazała, że wspomniane 250 tys. zł przyda się na zakup sprzętu do szpitala, bowiem placówka ta na gwałt potrzebuje takich sprzętów m.in. jak : EKG, łóżko wielofunkcyjne, kardiomonitory, oraz pracownię RTG. Odnośnie hali, radni PSL zaproponowali przeznaczyć na ten cel 25 tys. zł, które potrzebne będą na przygotowanie odpowiedniej dokumentacji i złożyć wniosek do Urzędu Wojewódzkiego zgodnie z tym co mówił na sesji radny Tomasz Szrama i starać się, aby został wpisany do programu rozwoju obiektów sportowych w roku 2011.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+2 , -2)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

zbulwersowana obornicznka
Data: 04.01.2010 10:50:44

to porostu kpina ze strony naszych władz,ja rozumiem ,że pieniądze są potrzebne na szpital.Jednak zdrowe wychowanie naszej młodzieży powinno być priorytetem naszych władz obornickich.Z tego co się orientuje młodzież z tej szkoły ćwiczy na holu szkoły lub nie ma wogole zajęc z wychowania fizycznego.Były pieniądze na fontanny ,po cholere ich tyle w naszym mieście a nie ma na hale sportową dla młodzieży,kpina i żenada.


młody
Data: 05.01.2010 20:49:32

Czas skonczyć z opozycyjnością. Należy się dogadać w temacie szpitala i sali przy zawodówce a pieniądze napewno się znajdą!
Rozmawiać muszą tz politycy bo poto zostali naszymi przedstawicielami by wypracować kompromis i wspólnie działać dla miasta i powiatu.
PAWDA czy fałsz?!


antywładczy
Data: 09.01.2010 09:03:17

dokładnie po jakiego ch..... tyle fontann. najlepiej jak młodzi beda kradli i włamywali sie . zbudowac hale.. zycze któremus z tych pseudo władczych pamperków ,by mu oskubali domek. wtedy moze przejzycie na oczy buraki.


młoda
Data: 11.01.2010 10:32:06

tylko niech "władza" pomyśli gdzie ma być ta hala żeby rzeczywiście służyła dzieciakom i młodzieży bo podam przykład hali w Objezierzu - miała służyć dzieciom ze szkoły podstawowej i młodzieży z zespołu szkół, a została wybudowana tak daleko szkół (przy stadionie), że nauczycielom nie opłaca się iść tak daleko, bo to 20 minut piechotką w jedną strone i szkoda na to czasu. Więc teraz hala służy tylko od czasu do czasu piłkarzom a wychowanie fizyczne uczniów wygląda tak jak wyglądało wcześniej. PO PROSTU BEZSENS


oborniczanin
Data: 18.01.2010 19:23:50

co maja fontanny do hali. Nie rozumiem ale widzę ze poprzednicy nie grzeszą inteligencją i wiedzą. Hala jest potrzebna i musi ja wybudować powiat. Od paru lat powiat nie poczynił żadnych inwestycji więc za co by mieli postawić fontanny?! hala w Objezierzu to zasługa gminy i idzie się tam 20 minut ale z przerwa na piwo w sklepie. Normalnie idzie się jakieś 3 minuty. hala w Objezierzu to jeszcze jeden duży plus. Gdyby była we władaniu szkoły to "rozpieprzyli" by ją jak "rozpieprzyli" boisko w Objezierzu.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071