Data: , ¬ródło: LO Oborniki, Oborniki

12 grudnia 2009 w warszawskim klubie Harlem, odbyła się szósta edycja Shake Ya Booty. SYB prestiżowy konkurs tańca dla kobiet w rytm muzyki hip-hop, r&b oraz dancehall. Zmagania solowych występów oceniały postacie zwi±zane z tańcem i kultur± hip-hop: - Ula "Afro" Fryc, - Ania "YouYa" Jujka, - Numer Raz. Imprezę prowadził Blady Kris, Dj. Bart oraz Dj. Tuniziano.

"Shake Ya Booty 2009"

Oczywi¶cie nie zabrakło tam reprezentacji CatClan, w składzie Klaudia Koralewska, Agata Jarzębowska, Ilona Tadla oraz niezast±piony duet dopingowy - Kamila Konik i Sara Czaja.
Atmosfera była przednia.
O godzinie 18 rozpoczęły się eliminacje, podczas których jury wyłoniło 11 najlepszych uczestniczek. W zmaganiach wzięło udział prawie 50 dziewczyn z całej Polski. Poziom był bardzo wysoki, a Oborniki zastały bardzo dobrze zaprezentowane. Po obradach komisji zostały ogłoszone finalistki, a jedn± z nich była Ilona.
O godzinie 22 klub wypełniła publiczno¶ć, która z niecierpliwo¶ci± czekała na rozpoczęcie pokazów. W finale zatańczyła wyłoniona podczas eliminacji 11-nastka oraz zwyciężczyni dwóch poprzenich edycji konkursu - Oliwia Lucedarska.
Każda z zawodniczek miała minutę na zaprezentowanie swoich umiejętno¶ci tanecznych. Nadszedł czas by poznać 5 tancerek, które będ± walczyć dalej. Ilona zakwalifikowała się do kolejnego etapu.
Około północy publiczno¶ć była ¶wiadkiem dogrywki, w formie bitwy tanecznej. Pierwsz±, o III miejsce stoczyły Oliwia Lucedarska i Magda Wójcik. Za¶ drug±, o miejsce I, Daria Klepka i Ilona Tadla. Ostatecznie Ilonie przyznano II miejsce!

"To był dla mnie szok, ale bardzo przyjemny i poż±dany. Ciekawostk± jest fakt, że w sobotę rano zauważyłam wysypkę, której przybywało, ale nie bardzo się tym przejęłam. W poniedziałek po konsultacji z lekarzem już wiedziałam, że po raz drugi mam ospę. Wniosek jest jeden: nic mnie nie powstrzyma."¬ródło: LO Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+1 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071