Data: , ¬ródło: KPP Oborniki, Oborniki

W pi±tek 11 grudnia w Rożnowie na drodze krajowej K-11 doszło do wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia 19-letnia mieszkanka Obornik poniosła ¶mierć na miejscu. Policja prowadzi czynno¶ci zmierzaj±ce do ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Na prostym odcinku drogi kieruj±ca samochodem marki Daewo Tico 19-letnia mieszkanka Obornik z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzyła się z jad±cym z przeciwka pojazdem marki Renault Scenic kierowanym przez 62-letniego mieszkańca powiatu chodzieskiego. W wyniku zdarzenia ¶mierć na miejscu poniosła 19-latka, natomiast kierowca Renault został hospitalizowany.



¬ródło: KPP Oborniki

Gor±ce tematy



Doł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+3 , -3)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

[*]
Data: 20.12.2009 18:43:12

;( Ewka bede o Tobie pamietac :*


[*]
Data: 21.12.2009 11:59:20

dlaczego z z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu? Całe Oborniki już wiedz± że na 90% to nie jej wina, bo było tam 3 auto które zbiegło z miejsca wypadku. Dlaczego nikt o tym nie napisze?


[*] [*]
Data: 21.12.2009 12:23:30

było 3 auto!! tylko skurwesyn uciekł!! jebaniec, dożywocie to za mało!!


Obserwator
Data: 22.12.2009 08:40:27

Najlepiej gdyby ten człowiek z "trzeciego auta" dobrowolnie POSZEDŁ DO PIERDLA... Osobi¶cie na jego miejscu, to na wolno¶ci bałbym sie o zdrowie...


Lellusia
Data: 26.12.2009 00:27:10

To jest po prostu chore, jak taki czlowiek moze chodzic sobie normalnie po ulicy i nie miec takich wyrzutow sumienia zeby isc na policje i zlozyc zeznanie kompletny idiota.... Będziemy o Tobie pamiętac Ewka;( [*]


:(
Data: 27.12.2009 15:24:27

Nie znałam Ewy ale bardzo współczuję rodzinie i znajomym...
[*]


:(
Data: 30.12.2009 13:33:41

smutku po stracie Ewuni i tak nic nie ukoi.
Było 3 auto i to z jego winy zginęła moja przyjaciółka.
Ale gdy go złapi± to czy wróci on życie Ewy?
Pójdzie siedzieć i co?? za 8 lat wyjdzie? jak gdyby nigdy nic.
a Ewunia będzie nadal w niebie.
Zostaje nam modlitwa ze jej dusze :*
i odwiedzenie jej na cmentarzu.
Zapalmy znicze na jej grobie bo tylko już tyle możemy dla niej zrobić.
"nie ma winy bez kary".
wcze¶niej czy póĽniej morderca zostanie złapany i ukarany.
a my miejmy w serduszkach Ewunie.
Pamiętać będę o Ewuni zawsze nawet za 50 czy 100lat.
O takich dobrych osobach się nie zapomina.
Wesoła, zawsze u¶miechnięta.
i taka w mej pamięci pozostanie :*
Kocham Cie Ewu¶ :*


lena
Data: 05.02.2010 13:58:59

Co się robi na tym ¶wiecie


Danka
Data: 14.02.2010 00:23:36

Za duży ruch na tej drodze a te ronda co porobili to tylko strata nic wiecej.Patrole policji to też chyba spi± albo s± tam gdzie nie musza byc.


.
Data: 29.03.2010 19:03:07

juz prawie 4 miesiace:/ a ja nadal nie wierze...


EWA