Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W ramach obchodów ¦wiatowego Dnia AIDS, 30.11.2009 r w Starostwie Powiatowym w Obornikach odbyła się olimpiada wiedzy o AIDS. Organizatorem olimpiady było Starostwo Powiatowe w Obornikach przy współpracy Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Obornikach i Polskiego Czerwonego Krzyża.

W olimpiadzie udział wzięli uczniowie 4 szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Obornickiego: Zespołu Szkół Agrobiznesu w RogoĽnie, Zespołu Szkół im. T. Kutrzeby w Obornikach, Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego w RogoĽnie, Liceum Ogólnokształc±cego w Obornikach - ł±cznie 25 uczestników.
Laureatami olimpiady zostali: I miejsce - Agata Wojturska - Zespół Szkół im. H. Cegielskiego (RogoĽno); II miejsce - Jakub Garstecki - Liceum Ogólnokształc±ce w Obornikach; III miejsce - Paulina Jackowska Zespół Szkół im. H. Cegielskiego (RogoĽno).

Ponadto rozdane zostały nagrody laureatom etapu powiatowego konkursu na plakat: "Nie daj szansy AIDS" zorganizowanego przez Wojewódzk± Stację Sanitarno - Epidemiologiczn± w Poznaniu. W Powiecie Obornickim udział w konkursie wzięło osiem szkół gimnazjalnych: Gimnazjum Nr 3 Oborniki, Gimnazjum Nr 1 RogoĽno, Gimnazjum w Ryczywole, Gimnazjum Nr 1 w Zespole Szkół w Obornikach, Gimnazjum w Zespole Szkół w Kiszewie, Gimnazjum w Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku, Gimnazjum w Zespole Szkół w Parkowie, Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół w Objezierzu. Ł±cznie w etapie szkolnym konkursu udział wzięło 1605 uczniów. Na etapie powiatowym konkursu laureatami zostali: I miejsce otrzymała Ewelina Krawczak - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryczywole; II miejsce otrzymała Weronika Bartkowiak - Gimnazjum Nr 1 im. Mazurka D±browskiego
w RogoĽnie; III miejsce otrzymał Jakub Palacz Gimnazjum Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Obornikach.
Praca Eweliny Krawczak reprezentowała nasz powiat na etapie wojewódzkim konkursu.
Laureaci obu konkursów otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe, Powiatow± Stację Sanitarno Epidemiologiczn± w Obornikach oraz Gazetę Powiatow±.
Sporz±dziła:
Monika Osak¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071