Data: , Źródło: , Oborniki

5 grudnia odbył się siódmy finał akcji Karta do Mikoła. Jak co roku jego przygotowaniem zajęlo się Nieformalne Stowarzyszenie Pomocników Mikołaja w składzie: Elżbieta Brodzińska, Maria Wieścicka, Hanna Kniat, Patrycja Brodzińska, Mirosława Ratajczak, Grażyna Urbaniak, Alina Hoeft, Renata Kijek,Justyna Kamińska.

Udało nam się zrealizować 714 dziecięcych marzeń. Dzieci marzyły o różnych upominkach. Jak co roku królowały zabawki, ale wśród życzeń najmłodszych znalazły się także bardziej nietypowe, na przykład inhalator pneumatyczny, który dzięki pomocy sponsorów mogliśmy dostarczyć do autora życzenia. Podczas finału na estradzie pojawił się zespół Skrzaty w programie przygotowanym przez Pana Mariana Żurowskiego oraz młodzież z grupy Odeon, w krótkiej bajce opowiadającej o przyjaźni. Mikołaj rozdawał cukierki i upominki dzieciom, którym nie poszczęściło się w losowaniu. Na świątecznym kramiku można było nabyć drobne, świąteczne upominki i wziąść udział w loterii. Dziękujemy serdecznie za pomoc w realizacji dziecięcych marzeń: -Urzędowi Miejskiemu w Obornikach za przygotowanie i zabezpieczenie miejsca imprezy, -Straży Miejskiej za pomoc i dyżur na imprezie, -Firmie Euro Dent Oborniki za druk kartek, -Firmie Foto Druk Oborniki za druk kartek, -Firmie Mad Dom za wypożyczenie naczepy, -Firmie Rajbud za wypożyczenie naczepy, -Firmie Denar Oborniki za ufundowanie upominków, -P.H. Bahama za ufundowane słodycze, -Kwiaciarni Asia za ufundowane upominki, -Firmie Totem za ufundowanie upominki, -P.H. Peper za ufundowanie upolminki, -Aptece Panaceum za ufundowanie upominki, -Pani Małgorzacie Kaleta za ufundowane maskotki, -Panu Pawłowi Dregerowi, -Panu Tomaszowi Kęsy za wypożyczenie karmiku, - Panu Jerzemu Rakoczemu za pomoc techniczną, -Panu Stanisławowi Burchardt za wypożyczenie stosika, -OOK za wynajmen sprzętu nagłaśniającego i obsługę Panów Marcina Samolczyka i Krzysztofa Dąbkiewicza, -Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego im, St. Wyspiańskiego w Obornikach, -wolontariuszom z Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego w Obornikach, -zespołowi Skrzaty i Odeon za przygotowanie programu estradowego, -osobom rozprowadzającym kartki w szkołach i przedszkolach, - Panu Krzysztofowi Nowackiemu za szczególną, bezinteresowną i szeroką pomoc w przygotowaniu akcji. -wszystkim sponsorom za ich szczodrość, którzy postanowili pozostać anonimowi.

Więcej informacji na temat akcji na stronie: www.mikolaj.obornikionline.plGorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071