Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

10 stycznia 2010 po raz XVIII zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Również kolejny raz orkiestra pod batutą Zygmunta Dyczkowskiego zagra w Obornikach. W minionym tygodniu w Urzędzie Miejskim w Obornikach odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne, na którym ustalono szczegóły akcji. W niedzielę, 10 stycznia, akcja rozpocznie się już o godzinie 8.00 zbiórką na terenie miasta i gminy.

Akcja młodzieży szkolnej potrwa do godziny 12.oo. Następnie do zbiórki włączą się także harcerze oraz młodzież z Zespołu Szkół im. T. Kutrzeby w Obornikach. Tradycyjnie też uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Obornikach pojadą dzięki uprzejmości firmy państwa Goślińskich do Obrzynka, gdzie będą oczywiście zbierać pieniążki na orkiestrę. O godzinie 17.oo na hali Obornickiego Centrum Sportu przy ulicy Obrzyckiej rozpoczną się imprezy sportowo - muzyczne, połączone z tradycyjną licytacją, która w tym roku będzie prowadzona przez Zygmunta Dyczkowskiego oraz Lecha Farona. O godzinie 20.oo wszystko zakończy światełko do nieba.
Środki zebrane podczas tegorocznego finału przeznaczone zostaną, podobnie jak w minionym roku, na onkologię dziecięcą.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+1 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071