Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

10 stycznia 2010 po raz XVIII zagra Wielka Orkiestra ¦wi±tecznej Pomocy. Również kolejny raz orkiestra pod batut± Zygmunta Dyczkowskiego zagra w Obornikach. W minionym tygodniu w Urzędzie Miejskim w Obornikach odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne, na którym ustalono szczegóły akcji. W niedzielę, 10 stycznia, akcja rozpocznie się już o godzinie 8.00 zbiórk± na terenie miasta i gminy.

Akcja młodzieży szkolnej potrwa do godziny 12.oo. Następnie do zbiórki wł±cz± się także harcerze oraz młodzież z Zespołu Szkół im. T. Kutrzeby w Obornikach. Tradycyjnie też uczniowie Liceum Ogólnokształc±cego w Obornikach pojad± dzięki uprzejmo¶ci firmy państwa Go¶lińskich do Obrzynka, gdzie będ± oczywi¶cie zbierać pieni±żki na orkiestrę. O godzinie 17.oo na hali Obornickiego Centrum Sportu przy ulicy Obrzyckiej rozpoczn± się imprezy sportowo - muzyczne, poł±czone z tradycyjn± licytacj±, która w tym roku będzie prowadzona przez Zygmunta Dyczkowskiego oraz Lecha Farona. O godzinie 20.oo wszystko zakończy ¶wiatełko do nieba.
¦rodki zebrane podczas tegorocznego finału przeznaczone zostan±, podobnie jak w minionym roku, na onkologię dziecięc±.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+1 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071