Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W środę na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach spotkali się nauczyciele placówek oświatowych prowadzonych przez powiat. Gustaw Wańkowicz podczas spotkania z nauczycielami złożył życzenia zdrowia, sił, wytrwałości i uśmiechów oraz pogratulował przyznanych nagród. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przyznano nauczycielom nagrody Powiatu Obornickiego za ich osiągnięcia w pracy dydaktyczno- wychowawczej i opiekuńczej.

Nagrody otrzymali: Tomasz Szrama- dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Oborniki, Agnieszka Balcerowiak- nauczyciel historii w LO Oborniki, Waldemar Cyranek- nauczyciel wychowania fizycznego w LO Oborniki, Robert Kornobis - dyrektor LO w Rogoźnie, Waldemar Molski- dyrektor ZS im. T. Kutrzeby w Obornikach, Barbara Jereczek- nauczyciel j. niemieckiego w ZS w Obornikach, Alicja Rezlewicz- Frąckowiak- nauczyciel wychowania fizycznego w ZS w Obornikach, Kazimierz Paprzycki- nauczyciel fizyki w ZS w Objezierzu, Renata Tomaszewska- dyrektor ZS im. H. Cegielskiego w Rogoźnie, Danuta Jesiak- nauczyciel chemii w ZS w Rogoźnie, Bożena Miężalska- nauczyciel historii oraz wiedzy o społeczeństwie w ZS w Rogoźnie, Jarosław Łatka- dyrektor Zespołu Szkół Agrobiznesu w Rogoźnie, Ewa Szczecińska- dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku, Elżbieta Ignaszczak- nauczyciel w Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku, Danuta Antkowiak- Napierała- dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Obornikach, Marek Laube- psycholog w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Rogoźnie.
Po części oficjalnej kwiaty od Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu otrzymali także nauczyciele piastujący jednak aktualnie trochę inne funkcje, związkowcy Maria Lisek i Zbigniew Wojdowski oraz dyrektor Zespołu Szkół w Objezierzu Roman Ostrowski.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071