Data: , ¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach, Oborniki

To wszystko otrzymali w ¶rodę z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele z terenu gminy Oborniki. Podczas uroczysto¶ci przygotowanej w Szkole Podstawowej nr 2 w Obornikach nagrody wręczali: Anna Rydzewska Burmistrz Obornik, Przewodnicz±cy Rady Miejskiej Piotr Desperak, Henryk Łukaszewski Zastępca Burmistrza Obornik oraz Kierownik Wydziału O¶wiaty, Kultury i Sportu Edward M±czyński.

Wyróżnienia za szczególne osi±gnięcia w pracy uzyskali w tym roku: Teresa Dragun-Roguszka - Gimnazjum nr 3 w Obornikach, Iwona Ostrowska - Gimnazjum nr 3 w Obornikach, Małgorzata Kaleta - Przedszkole nr 1 w Obornikach, Elżbieta Kizior- Drożdż - Przedszkole nr 4 w Obornikach, Ewa Sroka - Szkoła Podstawowa w Sycynie, Arletta Sobaszek - Zespół Szkół w Obornikach, Wanda Ratajczak - Zespół Szkół w Obornikach, Bożena Styszyńska - Szkoła Podstawowa w Objezierzu, Marek Arciszewski - Zespół Szkół w Obornikach, Renata Adamek - Zespół Szkół w Kiszewie, Alicja Schoneich - Szkoła Podstawowa w Chrustowie, Małgorzata Schoener- Wojtowicz- Zespół Szkół w Rożnowie, Dorota Stypuła- Zespół Szkół w Rożnowie, Krzysztof Zielonacki - Szkoła Podstawowa w Chrustowie, Renata Minta - Repczyńska - Szkoła Podstawowa w Objezierzu. Dodatkowo Ewa Rybarczyk, Joanna Koralewska, Anna Kaczmarek i Marek Arciszewski uzyskali tytuł nauczyciela dyplomowanego.
Dla wszystkich z humorystycznym programem artystycznym wyst±pili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 przygotowani przez Annę Kaczmarek, Aleksandrę Pawlick± i Joannę Koralewsk±¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: -6 (+0 , -6)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Bea
Data: 29.10.2009 09:19:06

Czę¶ć artystyczna przygotowana została przez pani± Romanę Michalsk±!!!!!!!!!!!!!


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071