Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

1 września społeczność szkolna Zespołu Szkół w Objezierzu tradycyjnie spotkała się na uroczystości inaugurującej kolejny rok nauki. Msza święta w intencji uczniów i nauczycieli wprowadziła wszystkich w uroczysty nastrój, a słowa homilii księdza proboszcza Grzegorza Piotrowskiego były drogowskazem na najbliższe dziesięć miesięcy.

Następnie, od wystąpienia dyrektora Romana Ostrowskiego, rozpoczął się apel poświęcony dokonaniom uczniów i życzeniom na rozpoczynający się rok szkolny. Szczególny wydźwięk miało płomienne przemówienie Przemysława Gronostaja, v-ce starosty obornickiego, utwierdzające uczniów, nauczycieli i rodziców w przekonaniu, że Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza istnieje i będzie istniał, wbrew pogłoskom pojawiającym się czy to na sesjach, czy to w lokalnych gazetach. Społeczność szkoły na te słowa zareagowała burzliwymi oklaskami.
Po przedstawieniu spraw organizacyjnych przez panią dyrektor Iwonę Zając, uczniowie rozeszli sie do odnowionych klas, by tam spotkać się z wychowawcami.

K. FilipowiakŹródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071