Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

1 wrze¶nia społeczno¶ć szkolna Zespołu Szkół w Objezierzu tradycyjnie spotkała się na uroczysto¶ci inauguruj±cej kolejny rok nauki. Msza ¶więta w intencji uczniów i nauczycieli wprowadziła wszystkich w uroczysty nastrój, a słowa homilii księdza proboszcza Grzegorza Piotrowskiego były drogowskazem na najbliższe dziesięć miesięcy.

Następnie, od wyst±pienia dyrektora Romana Ostrowskiego, rozpocz±ł się apel po¶więcony dokonaniom uczniów i życzeniom na rozpoczynaj±cy się rok szkolny. Szczególny wydĽwięk miało płomienne przemówienie Przemysława Gronostaja, v-ce starosty obornickiego, utwierdzaj±ce uczniów, nauczycieli i rodziców w przekonaniu, że Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza istnieje i będzie istniał, wbrew pogłoskom pojawiaj±cym się czy to na sesjach, czy to w lokalnych gazetach. Społeczno¶ć szkoły na te słowa zareagowała burzliwymi oklaskami.
Po przedstawieniu spraw organizacyjnych przez pani± dyrektor Iwonę Zaj±c, uczniowie rozeszli sie do odnowionych klas, by tam spotkać się z wychowawcami.

K. Filipowiak¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071