Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Jedn± z osób reprezentuj±cych Starostwo Powiatowe w Obornikach na inauguracji roku szkolnego 2009/2010 w Zespole Szkół w Objezierzu był wice starosta Przemysław Gronostaj. W ostatnim półroczu wokół szkoły zrobiło się gło¶no ze względu na maj±tek, którym dysponuje, a o który staraj± się byli wła¶ciciele.

Tematem zajmowały się gazety lokalne, a także radni powiatowi, w tym m.in. Paweł BĽdziak. Jak można przeczytać na stronie internetowej szkoły, obecny na rozpoczęciu roku Przemysław Gronostaj zapowiedział w obecno¶ci nauczycieli, uczniów i rodziców, że "Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza istnieje i będzie istniał, wbrew pogłoskom rozsiewanym przez osoby niechętne szkole". Słowa mocne, lecz czy prawdziwe? O szkole pisali¶my także na łamach Gazety Powiatowej, a nie jeste¶my jej wcale przeciwni. Zauważyli¶my, że problemem dla dalszych losów tej szkoły może być brak bazy pomieszczeń, jeżeli będzie trzeba oddać ( a sprawy w s±dzie zostały przegrane) pałac wraz z parkiem. Jeszcze nie tak dawno dyrektor tejże szkoły, Roman Ostrowski, mówił na sesji, że jego szkoła poradzi sobie bez pałacu. Zapomniał jednak o jednej rzeczy - co jeżeli będzie trzeba oddać również powozownię, w której także mieszcz± się sale lekcyjne? Bez powozowni i pałacu szkoła lokalowo nie będzie miała się gdzie pomie¶cić. Jak wiadomo, nie da się zaadaptować Internetu na pomieszczenia klasowe. Co zatem z obietnic± wice starosty? Oczywi¶cie szkole Ľle nie życzymy, jednak w najbliższym czasie to wła¶nie zarz±d powiatu i radni będ± decydować o losach szkoły w Objezierzu.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+1 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Rodzic
Data: 27.09.2009 00:06:55

To bez sensu takie słowa-rzucane na wiatr a i tak wiadomo z góry,że ta szkoła nie ma perspektyw na dalsz± edukację.Potrzeby rosn± a marzenia radnych pozostan± tylko pobożnym życzeniem.


greg
Data: 09.09.2010 21:49:07

mocny człowiek..., niech czyny tegoż o tym swiadcza, alleluja;)


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071