Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Jak piszemy nieco wcze¶niej, kilka tygodniu temu na skrzyżowaniu ulic Młyńska i Piłsudskiego pękła rura. Przedsiębiorstwo Wodoci±gów i Kanalizacji po kilku godzinach pracy awarię usunęło, jednak mimo, iż miała ona miejsce ponad dwa tygodnie temu, kierowcy nadal odczuwaj± jej skutki. PWiK bowiem najwidoczniej zapomniała przywrócić stan nawierzchni sprzed awarii. Wykonana przez pracowników dziura została zasypana piachem i nawieziono na ni± kamieni.

Dziura straszy i utrudnia jazdę kierowcom, a przecież zgodnie z przepisami, jeżeli firma wchodzi w teren drogi - tutaj akurat gminnej, to po pierwsze zgłasza to u wła¶ciciela tejże drogi, a po drugie powinna zostawić j± w stanie pierwotnym sprzed awarii. Dobrze, że jak na razie żaden z kierowców nie uszkodził sobie koła na wyrwie w drodze, bo wówczas mógłby ubiegać się o odszkodowanie w PWiK. Być może prezes PWiK, który na co dzień nie mieszka w Obornikach, zainteresuje się szpetn± dziur± w centrum miasta, bo przecież firm, które w ci±gu kilku godzin mog± asfalt ładnie i estetycznie załatać, jest na naszym terenie sporo.
P.S. Jeszcze przed publikacj± tego artykułu w pi±tek dziura w końcu została załatana. Być może powodem tak szybkiej reakcji była wizyta naszego fotografa, którego widzieli pracownicy PWiK. Cóż lepiej póĽno niż wcale.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071