Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Jak piszemy nieco wcześniej, kilka tygodniu temu na skrzyżowaniu ulic Młyńska i Piłsudskiego pękła rura. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji po kilku godzinach pracy awarię usunęło, jednak mimo, iż miała ona miejsce ponad dwa tygodnie temu, kierowcy nadal odczuwają jej skutki. PWiK bowiem najwidoczniej zapomniała przywrócić stan nawierzchni sprzed awarii. Wykonana przez pracowników dziura została zasypana piachem i nawieziono na nią kamieni.

Dziura straszy i utrudnia jazdę kierowcom, a przecież zgodnie z przepisami, jeżeli firma wchodzi w teren drogi - tutaj akurat gminnej, to po pierwsze zgłasza to u właściciela tejże drogi, a po drugie powinna zostawić ją w stanie pierwotnym sprzed awarii. Dobrze, że jak na razie żaden z kierowców nie uszkodził sobie koła na wyrwie w drodze, bo wówczas mógłby ubiegać się o odszkodowanie w PWiK. Być może prezes PWiK, który na co dzień nie mieszka w Obornikach, zainteresuje się szpetną dziurą w centrum miasta, bo przecież firm, które w ciągu kilku godzin mogą asfalt ładnie i estetycznie załatać, jest na naszym terenie sporo.
P.S. Jeszcze przed publikacją tego artykułu w piątek dziura w końcu została załatana. Być może powodem tak szybkiej reakcji była wizyta naszego fotografa, którego widzieli pracownicy PWiK. Cóż lepiej późno niż wcale.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071