Data: , ¬ródło: , Oborniki

W Człuchowie 8 paĽdziernika odbyła się ostatnia runda Motocrossowych Mistrzostw Polski. Tym razem była to runda podsumowuj±ca poziom zespołów startuj±cych w tych Mistrzostwach.

Wystartowało dwadzie¶cia zespołów a w¶ród nich skromny zespół Motoklubu w składzie: Bartek Szafran i Krzysztof Gronostaj w kl. 80 ccm oraz Maciek Dróbka w 125 junior. Pocz±tek zawodów zacz±ł się nieciekawie, Maciek w pierwszym biegu dostał kamieniem w twarz i na wpół zamroczony zjechał do parkingu nie kończ±c biegu. Natomiast w pierwszym biegu kl. 125 ccm Bartek Szafran jak przystało na mistrza Polski i Europy dał popis swej jazdy nie daj±c najmniejszej szansy rywalom. Krzysztof Gronostaj z bólem niedoleczonego obojczyka wręcz zaciskaj±c zęby ukończył bieg na szóstej pozycji. W drugim biegu Maciek Dróbka pojechał w pięknym stylu kończ±c na czwartej pozycji. Pech jednak nie opuszczał naszych zawodników. Tym razem Bartek Szafran w drugim okr±żeniu drugiego biegu złapał gumę w tylnym kole i bez powietrza dojechał do mety na trzeciej pozycji, Krzysztof Gronostaj na pi±tej.

Zaczęło się skrupulatne liczenie punktów trzymaj±ce w napięciu nasz zespół. Ogłoszono wyniki i okazało się, że Motoklub Oborniki zaj±ł czwarte miejsce trac±c do drugiego zespołu trzy punkty a do trzeciego zaledwie jeden punkt. Gdyby nie pech byliby¶my na drugiej pozycji. No ale na to nie ma rady.

Czwarte miejsce to i tak wielki sukces. Byli nawet tacy co próbowali doszukać się błędu w obliczeniach. Prawda dla nich była gorzka. Motoklub pozostawił za sob± takie potęgi klubowe jak Głogów, Olsztyn, Warszawa itd.

Waldemar IrackiGor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071