Data: , Źródło: , Oborniki

Już dzisiaj o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej Obornickiego Ośrodka Kultury odbędzie się finał konkursu Miss Ziemi Obornickiej 2009. Prezentujemy Państwu zdjęcia poszczególnych kandydatek.

Kandydatki do tytułu Miss Obornik 2009:

Barbara Wendlandt
Barbara Wendlandt

Daria Filipiak
Daria Filipiak

Julia Kopaniarz
Julia Kopaniarz

Katarzyna Armista
Katarzyna Armista

Katarzyna Duda
Katarzyna Duda

Katarzyna Koszalik
Katarzyna Koszalik

Małgorzata Szymańska
Małgorzata Szymańska

Marta Grzebyta
Marta Grzebyta

Marta Teodorowicz
Marta Teodorowicz

Paulina Michalska
Paulina Michalska

Paulina Molska
Paulina Molska

Już dzisiaj okaże się która kandydatka zostanie Miss Obornik 2009. Piątek, 4 września 2009, godz. 19.00, Sala Widowiskowa Obornickiego Ośrodka Kultury, finał konkursu Miss Ziemi Obornickiej 2009. Cena biletu: 18 zł.



Gorące tematy



Dołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +3 (+6 , -3)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Admin
Data: 04.09.2009 14:49:03

Głosowanie także na forum: Miss Obornik 2009


halo halo
Data: 04.09.2009 21:32:55

a moze by tak np. w obornikach zostala zrobiona kregielnia lub jakis salon gier a nie organizowane jakies porojonymi wzorcy organizowane z gory ustawione w zaden sposob czlowieka nie rozwijajace konkursy.


Oho
Data: 04.09.2009 22:29:51

jestem zniesmaczona "wyborami".Byłam i niestety wybrano niezbyt piękną "oborniczankę".Szkoda ,że na te wybory przychodza tylko kółka znajomków i Oni ich wybierają :( niestety.


F
Data: 05.09.2009 00:00:02

kto wygrał?


F
Data: 05.09.2009 00:01:12

albo raczej, która?


zawiedziony
Data: 05.09.2009 13:00:05

czy juz naprawde w obornikach nie ma ladnych dziewczyn?bo te ktore zglaszaja sie do konkursu to nic szczegolnego!!!


mateo
Data: 05.09.2009 14:56:12

wygrala katarzyna armista najladniejsza oborniczanka


adrian
Data: 05.09.2009 14:59:16

malgorzata szymanska byla zbyt pewna siebie ze wygra i wziela ze soba bande niedouczonych matolow...zal!


todi
Data: 05.09.2009 15:09:58

chialabym te 3tysiace...;-)


Marek
Data: 05.09.2009 15:24:25

Katarzyna Armista całkiem ładna na zdjęciu, niestety nie widziałem na żywo :)


prezes
Data: 05.09.2009 15:45:54

miala numer 5 ladna kracja jej byla


selekcjoner
Data: 05.09.2009 15:54:17

dobrze ze tej niezbyt koszalik nie wybrali


dyrektor
Data: 05.09.2009 16:33:24

czy juz naprawde nie bylo z kogo wybrac bo te na podium to zenada


kajak
Data: 05.09.2009 19:15:01

kino zróbcie a nie wybory


Ja
Data: 06.09.2009 12:07:43

Przeciez to był jeden wielki przekręt! Komisja 6 osobowa i 4 osoby z Obornik! żal! Jak nie mialy wygrac oborniczanki, nie dajac szan innym dziewczynom! Armista byla ładna ale Michalska i Szymańska! Żal.! Lepiej niech w Obornikach zrobia kino albo jakies pożyteczniejsze show a nie z góry ustawione wybory Miss...


szef
Data: 06.09.2009 15:44:59

dobrze ze wygrala Armista ale z ta reszta to im nie wyszlo gdzie oni mieli oczy


???
Data: 06.09.2009 16:44:00

Kto kryje sie pod pseudonimem Adrian?????????????????????Potrafisz otwarcie mowic o kims to prosze przedstaw sie..........!


???
Data: 06.09.2009 17:16:01

Kto to jest Adrian bardzo prosze sie przedstawic nalegam...


Widz
Data: 06.09.2009 17:27:06

Wybory były ustawione, Armistra od samego początku wiedziała że wygra.Ci co nie znają się na rzeczy niech się nie odzywają.Powinna wygrać Szymańska, była najlepsza ze wszystkich.
"ADRIAN"- matołem to jesteś pewnie ty. Ludzie przychodzą na takie widowiska i trzymają kciuki za kogo chcą.Jeśli ci się coś nie podobała to lepiej nie wychodź między ludzi


;)
Data: 06.09.2009 20:14:38

Moim osobistym zdaniem Gosia Szymańska była najlepsza, jej uroda jest zjawiskowa, wyróżnia się... Dobrze, że Michalska nie wygrała, bo była by dopiero żenada...I pani Molska też moim zdaniem ładna z buźki;) Ogólnie uważam, że tego typu konkurencje są bez sensu... wygrywa ten kto przyprowadzi więcej znajomych... lepiej zrobić coś pożyteczniejszego...


LG
Data: 07.09.2009 07:46:10

Poprostu zazdoscicie miejsc tym dziewczyna TAKA PRADWA WYGRALY POPROSTU NAJLPESZE !!!!


;-))))))))))))))))))))))))))))))
Data: 07.09.2009 07:54:10

Ludzie sa straszni zazdroszą wszysztkiego...a nie oni o tym zasądzili kto wygra tylko Jury...Zal mi ich ale ja sie tym kompletnie nie przejmuje!


ktoś
Data: 07.09.2009 09:00:37

z reguły tak jest,ze ludzie potępiają a sami pewnie nie wyszli by na scene wszystkim uczestniczkom gratuluję za odwagę i zaangażowanie nie Wam to oceniać kto wygrał Jury tak wybrało i widocznie tak ma być każda z nich ma coś w sobie co przyciąga rzeszę ludzi także darujcie sobie te złosliwe uwagi


:)
Data: 07.09.2009 09:09:37

zastanawia mnie tylko jedno u nas wygrala dziewczyna z numerem 5 i również z tym numerem wygrała dziewczyna wybory Miss Polski dziwny zbieg okolicznosci :)


Suzan
Data: 07.09.2009 12:41:37

Gosi.Sz zabraknol jeden punkt.......Odjeto go za za malo usmiechu....................Zadna z nich nie dorasta jej do piet.........


Widzka :]
Data: 07.09.2009 16:30:36

Te komentarze to chyba pisały panie, którym się na tych wyborach nie powiodło. Skąd w Was tyle zazdrości? Przecież to tylko zabawa. Rozumiem gdyby to były wybory Miss Świata, czy coś podobnego, no ale bez przesady. Jeżeli nie potraficie przyjąć porażki, to nie bierzcie udziału w tego typu zabawach. A to i tak nie były prawdziwe wybory, bo mogła zgłosić się tam KAŻDA dziewczyna! Z tego co wiem, to nie było żadnych castingów, czy czegoś w tym rodzaju, bo nawet jeżeli by były to żadnej z Was by tam nie było. Spójrzmy prawdzie w oczy: żeby zostać miss trzeba być naprawdę pięknym. A tak na prawdę nie było tam w czym wybierać. Dziewczyna, która wygrała była ładna, naturalna, szczerze się uśmiechała, chociaż było widać, że miała lekką tremę, no ale kto by nie miał?! Nie miała farbowanych włosów, bo osoby które miały najwidoczniej nie były zadowolone ze swojego naturalnego wyglądu, więc po co się pchać i wygrywać nie będąc do końca sobą?! Osoba, która pisała komentarz na temat tego, że 4 osoby w jury były z Obornik, najwidoczniej jest NIEDOSZŁĄ "miss" z Rogoźna, więc wymyśla bzdury żeby usprawiedliwić swoją porażkę! Należy najpierw sprawdzić jakąś informacje, a nie rozsiewać plotki, bo się nie powiodło... Przegrywać też należy umieć! A jeżeli nie to jak już wcześniej pisałam nie bierzcie udziału w czymś, w czym możecie przegrać, bo sobie z tym nie poradzicie. Ciesze się, że wygrała Katarzyna, bo widać było, że jest normalną nastolatką i nie uważa się za pępek świata, a poza tym była naprawdę najładniejszą dziewczyną na tych wyborach, no może z wyjątkiem Pauli Michalskiej, bo ta też była bardzo ładna. Znając życie to gdyby wygrała któraś z pozostałych kandydatek to nosiły by koronę i szarfę z napisem "miss..." wszędzie, a pewnie by nawet w tym spały... Wszystko żeby zabłysnąć i się pochwalić! Dziewczyny przecież trzeba umieć bawić się życiem, a od tej zazdrości Wam zmarszczki wyjdą... Jestem ciekawa, która z Was po zakończeniu wyborów podeszła do nowej miss i SZCZERZE powiedziała jej "gratuluję"? Pewnie żadna, bo przez gardło by Wam to nie przeszło, a jeżeli tak, to pewnie było to tak nie szczere, że szkoda mówić. Wszystkie dziewczyny uśmiechały się (fałszywie, ale zawsze) przez całe wybory, a po ogłoszeniu wyników już się wysilać nie chciało... Należało to zrobić chociaż dlatego, że wypada pokazać koleżance, że cieszycie się z jej sukcesu, a zazdrość schować do kieszeni, bo pamiętajmy też, że jest ona jednym z 7 grzechów głównych :] Pewnie mój komentarz i tak nic nie da i dalej będziecie wymyślać złośliwe plotki tylko po to żeby zaspokoić swój egoizm... Prawdziwe psy ogrodnika... Sam nie zje, ale drugiemu nie da!


:P
Data: 07.09.2009 17:44:24

popieram "WIDZKĘ"! Tylko zazdrość widać przez te komentarze i nic więcej... widocznie dla nich liczą się tylko rzeczy materialne i sława...


Miss 2010
Data: 07.09.2009 20:41:53

Sądzę że teraz widzimy jakich mamy na prawde ludzi w Obornikach..bardzo zazdrosnych...trzeba być dla siebie dobrym...a nie wytykac innym wady...szczrze myślę że Paula Michalska i Paula Molska najpiękniejsze.Pozdrawiam


jedenastka
Data: 07.09.2009 21:10:07

nie zgadzam się z widz-ką... nie wiem jak inne uczestniczki ale ja bardzo cieszyłam się z tego całego udziału w wyborach pomimo że nic nie zdobyłam, poznałam nowych ludzi, na próbach bawiłam się świetnie, było śmiesznie i po to właśnie tam poszłam... co prawda sam występ był dla mnie sporą tremą i jeżeli chodzi o mnie nie odczuwam żadnej zazdrości i od początku kalkulowałam ze mniej więcej te właśnie dziewczyny zdobędą owe miejsca... trochę rozczarowało mnie to ze Paula Molska zdobyła tylko wyróżnienie bo była jedną z najładniejszych i dziewczyna ma w sobie sporo uroku... ale co tam, a jeśli dla kogoś wybory były żenada, niech nie przychodzą na tego typu widowiska bo nikt ichnie zmusza do oglądania tego typu występów...


jedenastka
Data: 07.09.2009 21:14:59

P.S. i pogratulowałam zwyciężczynią szczerze tak jak inne dziewczyny, i możecie mi wierzyć że będąc tam nie zauważyłam żeby panowała konkurencyjna atmosfera, dziewczyny sobie nawzajem pomagały i się wspierały więc wątpię aby powyższe wywody pisała która kolwiek z uczestniczek (być może się mylę) pozdrawiam!


Widz B.
Data: 07.09.2009 21:56:31

Katarzyna Armista jest bardzo ladną kobietą ale twierdzę że miejsce Pauli Molskiej która dostała "tylko" wyróżnienie jak na Jej urodę było zbyt niskie! Gratuluje wszystkim Paniom!


Uczesniczka miss
Data: 07.09.2009 23:28:25

ja również niezgadzam sie z Widzk-ą normalnie bzdury Pani wypisuje jak nic!!!Niechodzi tu o żadną zazdrość wśród dzieczyn które wygrały a które przegrały.chodzi tu natomiast o niesprawiedliwość na tych miss.Wytyka Pani dzieczynom to czy tamto.."niebyło w czym tu wybierać?" niech sobie lepiej Pani sznowna daruje te głupie komentarze wszystkie dziewczyny były ładne, każda była inna i każda miała swój styl a czy farbowana czy jaka kogo to obchodzi!!.niech każdy najpierw spojrzy na siebie a potem ocenia innych.ciekawe czy pani zebrałaby się na odwage na wyjście tam na scene?NAPEWNO NIE!!DZIEWCZYNY PRZYNAJMNIE MIAŁY ODWAGE a teraz za to płacimy głupimi komentarzami wskierowanymi w naszą strone !!!Wybrali kogo wybrali i tyle.. natomiast te tandetne nagrody dla przegrannych uczestniczek to jest wstyd i żenada dla tych sponsorów powinni się wstydzić!!


Anka getto
Data: 08.09.2009 06:49:42

popieram widzke...nie sztuka nalozyc na siebie tone szpachlu i pofarbowac wlosy..trzeba byc naturalnym i miec szczery usmiech..a nie falszywy!
cieszcie sie tym co macie w dobie kryzysu...pozdrawiam wielkie przegrane z pekinu


Krzysiek
Data: 08.09.2009 08:59:39

Ja tam wolałbym do kina obejrzeć dobry film-zróbcie lepiej kino.


taka jedna dziewczyna
Data: 08.09.2009 14:53:31

moim zdaniem dziewczyny ktore braly udzial w konkursie powinny przygotowac sie na to ze ludzie beda je oceniac i nie zawsze beda to mile oceny mamy takie prawo aby wyrazac swoje opinie oczywscie nie popieram chamskich komentarzy.A jesli chodzi o zazdrosc to w kazdej dziewczynie jest troche zazdrosci taka juz natura nas kobiet jedna zazdrosci mniej druga wiecej.Wygrala najlepsza bo byla naturalna a w tym jest najwieksze piekno gratuluje i pozdrawiam


AgA
Data: 08.09.2009 16:54:14

Bądźmy szczerzy - Widzka miała dużo racji i wydaje mi się, że nie napisała tego żeby kogokolwiek obrazić, bo gdyby tak było to na pewno po kolei obsmarowała by każdą uczestniczkę. Po prostu napisała co myśli, a ja tylko dodam, że się z nią zgadzam. I nie wmawiajcie nam, że nie było tam żadnej konkurencji a tym bardziej zazdrości bo nie uwierzymy! Gdyby któraś była lepsza i ładniejsza od pani Kasi A. to na pewno by wygrała, a tak się nie stało! Popieram Krzyśka - zróbcie lepiej jakieś dobre kino, a nie głupie konkursy przez które jest później tylko głupie gdybanie i przeżywanie...


Anna
Data: 08.09.2009 16:59:05

Dla mnie miss powinna zostać Gosia Szymańska................Z ponad 200osob polowa na nia zaglosowala...............Bez apelacyjne była naj piękniejsza...


jedenastka
Data: 08.09.2009 16:59:59

co do "tony szpachlu" to makijażu nie robiłyśmy sobie same tylko nas malowano... A co do naturalności droga Anko z getta ciekaw jestem czy i ty jesteś taka naturalna: nie malujesz paznokci, nigdy nie robisz makijażu, nie prostujesz włosów a latem nie opalasz się na słońcu czy w solarium by lepiej wyglądać??? a zmienienie koloru włosów to już naprawdę szczyt bycia plastikową lalą naprawdę! żadnej prze solaryzowanej blondyny o dwu metrowych tipsach tam nie było więc dajcie spokój... a co do uśmiechu to nie każdy jest tak świetnym aktorem by mieć uśmiech na gębie tyle czasu gdzie juz jest się zmęczonym po całym dniu prób i występu w 10 cm obcasach a twarz to już boli od szczerzenia się... zresztą kto nie brał udziału ten nie wie


juśka
Data: 08.09.2009 17:11:44

Bez przesady, po co roztrząsać coś co już było!? Przecież to przeszłość i choć byśmy nie wiadomo co pisali to wyników i tak już nie zmienimy :) więc po co się kłócić. Dajcie spokój, każdy wie jaki jest i zna swoją wartość więc nie warto... Pozdrawiam


Karinka
Data: 08.09.2009 17:12:15

1Gosia.Sz,2Paula.M,3Kasia.A albo Paula Michalska......................


szymon b.
Data: 08.09.2009 17:13:39

tak jasne... popieram juśkę, dajcie już spokój i zakończcie tą głupią dyskusję!


adas
Data: 08.09.2009 17:15:48

To co ludzie piszą to jest po prostu przesada.....................Zazdrość i jeszcze raz zazdrość..............Tak właśnie jest w Ob.


Paula Molska
Data: 08.09.2009 17:32:55

A ja jako uczestniczka konkursu wypowiem się szczerze i nie będę ukrywać swojej tożsamości. No więc tak, według mnie i innych dziewczyn które brały udział w konkursie była to zabawa... Przeżyłyśmy ze sobą dni, w których musiałyśmy siedzieć na próbach po 4 godziny i zawsze byłyśmy uśmiechnięte, każda jedna pomagała drugiej jak tylko mogła! Zastanawia mnie tylko jedno... Dlaczego piszecie komentarze, że byłyśmy o siebie wielce zazdrosne, że nie pogratulowałyśmy sobie nawet? Byliście za kulisami podczas występu? Nie ! i nie czuliście tego, co my... Powtarzałyśmy sobie od początku - WSZYSTKIE JESTEŚMY WYGRANE... i tak jest... Dlaczego więcej dziewczyn nie zgłosiło się do konkursu? Nie miały odwagi? Nie wiem ! My byłyśmy, i zwyciężyłyśmy wszystkie. a prawda jest jeszcze taka, że jednym w życiu poszczęści się zawsze lepiej, inni muszą na coś poczekać... 11 dziewczyn nie może jednocześnie zając 1 miejsca.
Sprawa makijażu i fryzur... To jak wyglądałyśmy na występie możemy zawdzięczyć salonowi który nas upiększył... (choć nie wszystkie dziewczyny)
Proszę was, zanim skomentujecie to, co działo się na wyborach i po zapytajcie nas jak było...
Pozdrawiam wszystkie uczestniczki ;)
Dziewczyny... Byłyśmy THE BEST:)


dariA
Data: 08.09.2009 18:13:55

NO PAULA CIEBIE PODOBNO SALON OSZPECIL ......;-p


Paula Molska
Data: 08.09.2009 18:22:23

Dario... Salon zrobił mi makijaż i fryzurkę, ale nie satysfakcjonowała mnie ona - tak to nazwę... Makijaż na wyborach wykonałam więc sama...


. . .Inkognito. . .
Data: 08.09.2009 20:47:05

Paula Molskaa góraa i tyle to nic że nie zdobyła tytułu miss :)
Dla mnie i innych znajomych była najpiekniejszaa..:)
Była naturalna i najlepiej się prezentowała...Nie pokazywała cycków żeby wzbudzic uwagę publiczności tak jak jedna z kandydatek... No ale cóż...
A poza Paula to świetnie prezentowała się Julia Kopaniarz:) Pozdrawiam:)


Poznanianka
Data: 09.09.2009 09:27:48

Powiem tylko tyle:
Najpiekniejsza jest prawdziwa słowiańska uroda której niestety zabrakło wszytskim Paniom z wyborów.dziewczyny może i wygladaly uroczo ale to kwestia"zrobienia"każda z Nas moze byc taka jak one.Piekna , odpicowana... ale zadna nie ejst naturalnie piekna...
Jedynie u Kasi zauwazylam piekny,usmiech.w 100% szczery.


:2)
Data: 09.09.2009 12:46:17

Kaza ma coś w sobie i taka jest moja opinia! Były najlepsze i najpięknijesze na scene!


Grazyna
Data: 09.09.2009 15:44:25

Na Zdjeciach Wszystkie Sa okrepne....wygladaja jak wampiry ...porazka...a niby takie piekne ...


Paula Molska
Data: 09.09.2009 17:31:00

Grażyno, nie wypowiadaj się proszę w ten sposób o Nas... Dlaczego sama się nie zgłosiłaś do konkursu? Może byś wygrała... Może nie jesteś ''wampirem!" Czyżby zazdrość przez ciebie tak okropnie przemawiała? Brawo! My miałyśmy jednak więcej odwagi do tego, aby wyjść i pokazać siebie.


samo zycie
Data: 09.09.2009 20:52:49

paula skoncz juz te smieszne komentowanie bo pomalu robi sie to nudne...


jedenastka
Data: 09.09.2009 21:26:53

Paula olej to po co się przejmować zdaniem obcych ludzi którzy nawet nie mają odwagi powiedzieć kim są. piszą pod pseudonimami i daje im to radoche że obrzucą nas błotem, wmawiają nam zazdrość i sztucznośc to niech piszą... wiesz ile jesteś warta, masz na pewno bliskich i przyjaciół którzy cię szanują i doceniają nie za to jak wyglądasz lecz za to jaka jesteś i tylko ich zdanie się liczy prawda? nie wiem czy ty tak masz ale ja na pewno... dla mnie to mogą pisać że wyszłam na tym zdjęciu jak poparzona, ze w ogóle co ja tam robiłam i ze jestem największą kupą świata i co z tego kogo to obchodzi? na pewno nie mnie... więc i ty się nie przejmuj... mnie to bawi że ludzie nie mają co robić i o czym debatować, tylko siedzą na necie i bzdury beznadziejne wypisują...i co z tego.


Jaaaa1
Data: 10.09.2009 22:44:18

Nic nie było ustawione! Nie wiem skąd macie akie informacje ?? Komisja wybrałą dziewczyne, która ich zdaniem była najlepsza! Każdemu z Nas moze podobac się inna dizewczyna, ale to oni wybierali a nie My!

Czego by sie nie zrobiło w Obornikach to w dupach Wam źle! Zawsze musicie narzekać. Czy kiedykolwiek podobało Wam sie coś co zrobili w Obornikach ? Nie .. Zawsze piszecie "by mogli zrobic to zamiast ego" . Cieszcie się, ze w ogole jest cos organizowane! A jak Wam sie nie podoba to starujcie na burmistrzów albo radnych ciekawe cyz coś zdziałacie!


gosc
Data: 10.09.2009 23:05:56

Moim zdaniem malgorzatę szymanską oceniam na średnią dziewczynę po pierwsze jak na modelkę ma za blisko oczy patrząc obiektywnie na urodę kandydatek jak na mój gust Armista najładniejsza i już ... Co co Małgosi to prócz wyglądu mogła by poćwiczyć trochę psychikę bo przez wieloletnie występy dopadł ją syndrom Gwiazdy i to nie jest powód do do śmiechu bo mi jej nawet przez to szkoda.Ale miejmy nadzieję że z czasem bedzie dobrze. Co do samych wyborów uważam że takie imprezy powinny być ogólno dostępne a nie płatne ..NIE DOŚĆ ze w pięknych obornikach mało kiedy co się dzieje to jak już coś ciekawszego to kasę się z ludzi ciągnie..
A co do narzekania to Polak taki jest i już musi narzekać taki jego los..
A na burmistrza się nikt nie dostanie bo po primo trzeba mieć wtyki no i wielki tupet i być dobrym aktorem a to nie każdy tak potrafi.piszcie co chcecie ja już napisałem co chciałem...pozdrawiam


gosc2
Data: 11.09.2009 12:24:52

Ladna krytykacja kolunio z Twojej strony..........Co jeszcze Ci sie nie podoba hahaaaa jak na miss to Armista bardzo slabo sie prezentuje ma kwadratowe rysy twarzy i przeciag miedzy zebami widziales jak zachowali sie ludzi jak ja wybrali........Byli zniesmaczeni decyzja.A Gosi odjeto punkt za za malo usmiechu wiec to co piszesz niema zadnego sensu!!!!!!!!!!!


Kasia
Data: 11.09.2009 12:29:44

Dla mnie i wszystkich pozostałych najpiękniejsza jest Gosia.Sz...............I krytyka nic nie zdziałacie.


:)
Data: 11.09.2009 12:32:50

Gosc1.............Zycie Ci sie chyba nie udalo człowieku.........


Patrycja :)
Data: 11.09.2009 13:37:29

1. Kasia Armista- ładna, naturalna, ma taką dziewczęcość w sobie, 2. Paula Molska- ma świetne włosy, ładne niebieskie oczy i jest wysoka... a do reszta to też OK... ale te dwie moi zdaniem najładniejsze z tych dziewczyn. Nie znam żadnej dziewczyny, wiec ciężko mi powiedzieć (napisać) coś więcej :)

Pozdrawiam


kondziu
Data: 11.09.2009 14:06:10

moja faworytka kasia armista z szparka czy bez szparki miedzy zebami jakie to ma znaczenie?porostu ladna dziewczyna jest i tyle!i na plus u mnie miala ze wlosy sa naturalne nie malowane takie jak lubie!


Smieszycie mnie :)
Data: 11.09.2009 21:12:26

Gosia Szymanska to ta dziewczyna z wąsem? :) Dzieki Bogu,że nie wygrała :) słyszałam o tym gronie znajomych,dlatego miss publicznosci :)

Nie znam Kasi Armisty ale słyszałam,że ładna i miła dziewczyna :)


prot
Data: 11.09.2009 21:36:39

jak dla mnie to wszystkie dziewczyny były piękne ,odważne krytykujcie sobie jak chcecie każdy przecież ma inny gust i po to są takie wybory.Patrząc z innej strony nie każdy potrafi się tak pokazać a wasze krytyki mogą sprawić przykrość..siedzicie sobie za monitorkiem i śmiało piszecie ciekaw jestem czy ktoś z was powiedział by tak dziewczynie prosto w oczy. WIELCY ODWAŻNI inernetowcy


Jaaaa2
Data: 11.09.2009 22:00:30

prot zgadzam się ;)
Każdemu podoba się kto inny .
ednym Gosia innym Kasia .

ja je podziwiam za odwage! Bo nie każdy z Was umiałby wyjsc na scene i sie pokazac!


Jaaaa2
Data: 11.09.2009 22:19:46

zreszta o gustach sie nie dyskutuje ;)


Kaśka
Data: 12.09.2009 13:26:27

Do goscia!!!!!!!!!!!!Na nasze szczęście nie dopadł jej syndrom GWIAZDY jak to napisałeś- widocznie jej nie znasz że tak piszesz.I jeszcze jedno.Chyba nie byłeś rzeczywiście na tych wyborach,bo jak byś był to byś wiedział że pieniądze za wstęp zostały zwrócone bo było tylu chętnych do obejżenia tego widowiska że nie starczyło miejsc.
Do śmieszycie mnie!!!!!!! Wąsa to masz chyba ty. Też nie byłaś chyba na wyborach i wcale jej nie znasz.Przemawia przez ciebie zazdrość.Jak jesteś taka mondra to w przyszłym roku czekamy na twoją kandydature na wyborach miss-ciekawe czy wogóle zajmiesz jakieś miejsce.
A tak ogólnie.To każda z dziewczyn dała z siebie wszystko.Napracowały się jak żadko kto a wszyscy tylko potrafią krytykować i nie zastanowią się nad tym ile to kosztowało wysiłku,odwagi i zapału aby wyjść na scenę.A teraz muszą słyszeć tak przykre komentarze i obelgi.Każdy człowiek ma inny gust i jeszcze nigdy nie stało się tak aby wszyscy byli zadowoleni.Było pięknie.
DLA WSZYSTKICH UCZESTNICZEK NAJSZCZERSZE GRATULACJE.


Widz...
Data: 14.09.2009 13:49:49

Kaśka jestes zalosna w swojej wypowiedzi nie wiesz o czym piszesz i mam taka nadzieje ze nie bralas udzialu wyboravh Miss...a tak nawiasem nie byly to wybory miss obornik tylko pokaz strojow i tanca a mozna bylo tylko wybrac twarz obornik.....slyszalas jak ktoras mowila..przedstawila sie...bo ja nie.Jesli chodzi o bilety ....malo wiesz sala miesci wiecej miejsc pisalas ze bylo 200 dlatego oddali kase za bilety bo nie bylo chetnych...sciagali w trakcie widowiska z ulicy bylo wiele miejsc wolnych.Organizacja .....kiepska jesli osoby zaproszone siadzialy gdzie ty;lko popadlo a dali kase na nagrody ..Katarzyna Armista mial szczery i naturalny usmiech brawo Kasiu


Kaśka
Data: 14.09.2009 14:05:37

Widz!!!!!!!!!!! Sam jesteś żałosny/a w swoich wypowiedziach.Jak jesteś taki/a cwany/a.Sam nie masz pojęcia o czym piszesz.A to że cały czas obstajesz przy kasi Armistrze to daje coś do myślenia,albo jesteś poprostu nią,albo z jej kręgu i dlatego tak się wymądrzasz.Nie masz tak naprawde zielonego pojęcia o niczym.Tak się składa że ja wiem doskonale co tam się działo i z biletami i z całą resztą i nie brałam wcale udziału w wyborach.


Widz...
Data: 14.09.2009 14:33:37

Jestes zlosliwa i niezaspokojona niespelnione marzenia.......Wiecej maja do powiedzania uczestniczki dlaczego nie widze wypowiedzi Małgorzaty Sz.Nie przegrala jednym glosem jak wszyscy tu pisali nie Malgorzata.Dalsze miesce jesli nie umiesz sluchac uważnie szkoda.Sprawdz video sobie.Z tego co wiem to bedzie protes wlasnie przeeciwko zajecia I Miss nie zgodny z regulaminem....Dziewczyny pisza ze jest........ sama sobie sprawdz jak jak tak bronisz nie ukrywa.....Malgorzato prosze napisz prawde????????


Kaśka
Data: 14.09.2009 16:04:18

Nie jestem złośliwa.Może Małgosia nie wypowiada się dlatego bo szkoda słów na takie bzdury.
A skąd mam zresztą wiedzieć dlaczego.Taki jest mój punkt widzenia.
Jeśli jesteś taki mądry to się przedstaw.Tylko potrafisz cwaniakować nic więcej.Dlaczego dziewczyny nic złośliwego nie piszą????Nie mają zamiaru słuchać tak dennych wypowiedzi jak twoje.


Kaśka
Data: 14.09.2009 16:19:58

I nikt tu nie mówi że Małgosia powinna wygrać.Bądźmy obiektywni.Inne dziewczyny które nie zajęły żadnych miejsc też powinny być na podium.
Np. Paulina Molska bardzo ładna i nie zajęła żadnego miejsca.


Widz...
Data: 14.09.2009 16:37:37

Twoje słowa:Może Małgosia nie wypowiada się dlatego bo szkoda słów na takie bzdury.
A skąd mam zresztą wiedzieć dlaczego.Taki jest mój punkt widzenia.

wiec nie mam nic do dodania


Kaśka
Data: 14.09.2009 17:03:24

Nie jestem mamą Małgosi.A ty dlaczego się nie przedstawiasz?????


Widz...
Data: 14.09.2009 17:18:29

lubie jak sprawdzasz kto piszesz i chodzisz do redakcji to koniec nie napisze wiecej ..milosnik zlosci


Kaśka
Data: 14.09.2009 17:35:30

Prosze bardzo i żegnam.


Widz...
Data: 14.09.2009 17:50:46

Jestes tak zlosliwa ze tylko ty sprawdzasz kto tu pisze..........powodzenia w zyciu.........juz zapomnieli ale nie ty....................


szyszka
Data: 14.09.2009 22:38:50

widz brawvo!jestes moim idolem


Moli
Data: 15.09.2009 09:41:26

Mam zapytanie do wszystkich Czy mezatki tez moga brac udzial w wyborach miss


Kaśka
Data: 15.09.2009 10:07:31

A ty też chyba nie masz nic innego do robienia.
Twoje słowa: Jestes tak zlosliwy ze tylko ty sprawdzasz kto tu pisze..........powodzenia w zyciu.........juz zapomnieli ale nie ty....................


Asia
Data: 15.09.2009 10:28:09

A ja sadze ze dobra dziewczyna wygrala.A tak jak wy mowicie ze Paula Michalska? No prosze was - chodzaca podroba dody.....a co do Gosi Szymańskiej - po jej zachowaniu wudac ze dziewczyna i tak sadzi ze lepszych od niej nie ma...zero skromnosci. Poprosu wygrala Kasia i tyle. Widocznie jury ma inny gust niz wiekszosc z was. |Pozdrawiam


Zuza
Data: 15.09.2009 11:09:33

Zgadzam sie z Toba Asia w 100% Kasia byla najladniejsza i dobrze ze to Ona wygrala.Gratuluje i Pozdrawiam!!!


tina
Data: 15.09.2009 11:28:44

paula molska podroba dody hehe dobre!!pozdro dla wszystkich


Marta Nowak
Data: 15.09.2009 12:13:42

Moim zdaniem wygrala najlepsza i zadne komentarze tego nie zmienia jest juz po wyborach woec poco wzajemnie sie wyzywac od zlosliwych i zalosnych dobrze ze nie macie odwagi przedstawic z imienia i nazwiska bo to wstyd obrazac sie tak do niczego was to nie doprowadzi!


Karolina .
Data: 15.09.2009 20:12:21

Po co jeżdzicie po tych biednych dziewczynach ?? kurde! Wygrała ta która była zdaniem komisji najlepsza! Obojętnie kto by wygrał i tak byście się czepiali bez sensu .. żałośni jesteście .


Asia
Data: 15.09.2009 22:08:02

A ja mam jeszcze jedno piwiedzenie: "Ludzie gadali i zawsze beda gadac". No i niestety taka jest prawda;/ Pozdrowionka i oficjalnie zamykamy temaaaat:)


:)
Data: 18.09.2009 10:36:53

Każdy ma swój gust, swoje zdanie;) Jeśli chcieliście mieć wpływ na wygraną, to trzeba było iść na wybory i głosować! Najłatwiej jest krytykować, obrażać, ale dziewczyny nie martwcie się, bo to jest zwykła zazdrość, a najłatwiej takim zazdrośnikom wypowiedzieć się anonimowo mimo, że żadnej z Was nie znają osobiście!!!!!!!!!!Takie opinie są puste i bezwartościowe:)


Widz...
Data: 18.09.2009 15:02:00

Mozesz usmieszki puszczac ale i to nic z tego Kaśka wrescie sie zastanow bo widze ze nie dajesz ze soba rady z ta przegrana...ciagle nawracasz i szukasz zaczepki


Mateusz
Data: 28.09.2009 01:03:00

Czytając te wszystkie wypowiedzi doszedłem do wniosku, że wypowiadają się na forum bardzo zawistne osoby, które bardzo „BOLI” to, że nie wygrała ich faworytka bądź koleżanka. Skąd tyle nienawiści przecież każdy ma inny gust każdemu bądź każdej podoba się coś innego a już o zewnętrznym wyglądzie kobiet biorących udział w tym programie można napisać książkę. Nowakowi będą podobać się brunetki Walterowi blondynki, a jeszcze komuś innemu szatynki. Moim zdaniem wygrała najlepsza zdaniem komisji znam osobiście dwie dziewczyny i są naprawdę sympatyczne moja faworyta niestety nie wygrała znalazła się w gronie wyróżnionych i nie robie z tego powodu hałasu, więc i wy nie róbcie. Wszystkim dziewczyną należą się WIELKIE GRATULACIE ZA ODWAGĘ, której innym brakowało.

PS: Wszystkie Panie, które nie mogą spać po nocy z powodu tego, że nie wygrała ich koleżanka bądź faworytka zapraszam do konkursu za rok. Zobaczymy ile w was będzie odwagi.

Pozdrawiam
Mateusz R.


znam się na wszystkim
Data: 03.12.2009 15:03:40

Paulina Molska
Daria Filipiak
Katarzyna Armista
Barbara Wendlandt
Marta Teodorowicz

Ale to tylko jedne zdjęcie.
Te panny bym namawiałl na prawdziwe wybory Miss Polonia Wlkp. do Poznania.


XXXXXXXXXXXXMXXXXXX
Data: 03.12.2009 23:48:17

hehehehee LUDZIE OPANUJCIE SIE!!!!!!! wygrala Kasia bo jest ladna skromna naturalna i nie udawala nikogo!!!!!! znam ja i jestem przekonany ze jest to odpowiednia dziewczyna na odpowiednim miejscu..... a reszta???? same odpady!!!!!!! puste dziewczyny kreujace sie na kogos kim nie sa....no ale coz...czasm i tak bywa...


Damian
Data: 04.12.2009 19:17:24

popieram kolege do gory...Kasia to fajna dziewczyna.... Zadna Michalska Szymańska czy Molska.... bylem na wyborach i wiem ze niektore fotografie wymienionych Pań nie odzwierciedlaja ich prawdziwego wizerunku!!!!!


Marta Teodorowicz
Data: 14.09.2010 12:03:41

kur.wa czy wy juz przestaniecie gadac ze kasia piekna a reszta same plastiki . zaloze sie ze wypowiadaja sie tylko znajomi tych osob i powiem wam ze jestescie zenujacy i tylko zazdroscicie . kazda laske znam z osobna i kazda jest fajna i ma cos w sobie zajebistego. wiadomo ze wygrala kasia bo jest ladna i fajna ale reszte dziewczyn to moze byscie nie oceniali zle jezeli nieznacie ich i kropka ps pozdrawiam wszystkie uczestniczki


ANONIM
Data: 30.10.2011 15:14:21

PAULA MOŻE I JEST ŁADNA ALE CO ŁADNE TO PUSTE... PO PROSTU NIE WYDAJE MNIE SIĘ ZBYT INTELIGENTNA:)