Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W poniedziałek 17 sierpnia policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w miejscowości pod Poznaniem zatrzymali poszukiwanego listem gończym niebezpiecznego przestępcę. Szymon Ch. jest podejrzewany o założenie i kierowanie grupą przestępczą zajmującą się handlem narkotykami.

Zatrzymanie 33-letniego Szymona Ch. to kolejny krok w sprawie, którą opisywaliśmy 26 czerwca br. Wówczas policjanci złapali 9 przestępców, którzy na terenie powiatu obornickiego, pilskiego, szamotulskiego i wągrowieckiego, na dużą skalę zajmowali się rozprowadzaniem narkotyków. W ciągu kilku lat wprowadzili oni w obieg kilkadziesiąt kilogramów marihuany i amfetaminy.
Grupa śledczych od ponad roku zajmowała się tym przestępczym procederem. Ich celem było rozbicie grupy handlarzy i zatrzymanie jej wszystkich członków. Dokładnie zaplanowana akcja przyniosła efekty. Policjanci, wspomagani przez antyterrorystów, zatrzymali 8 przestępców. Kolejny trafił w ręce kryminalnych na poznańskim lotnisku. W piątek rano, policjanci z "celówki" i SPAP-u wkroczyli do jednego z mieszkań w Dąbrówce. Kolejna profesjonalnie przygotowana akcja przyniosła pożądane efekty. Policjanci zastali tam totalnie zaskoczonego przestępcę. W trakcie przeszukania zabezpieczono 6 telefonów komórkowych i pieniądze w kwocie kilku tysięcy złotych. A przypomnijmy, iż 26 czerwca, m.in. na terenie Obornik, doszło do zatrzymania kilku osób podejrzanych o udział w zorganizowanym procederze handlu narkotykami.



Źródło:


Gorące tematy



Dołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+2 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

S.G.
Data: 04.09.2009 09:26:58

Więcej takich akcji-brawo policja!Takich jak oni-Dilerów trzeba łapać i wsadać za kraty.Niech wiedzą że zarobić można też w inny sposób i mniej drastyczny w skutkach.Dla was dilerzy niemożna mieć litości.Brawo Policja!


A
Data: 04.09.2009 17:10:58

Drogi S.G! Następnym razem zanim tak ochoczo zaczniesz bić brawo Policji sprawdź chociażby jak pisze się "nie" z czasownikami. Tak aby lepiej czytało się te gloryfikujące naszą policję posty.
PS: mam nadzieję, że gdy przydarzy ci się jakaś przykrość ze strony policji, też się tym z nami podzielisz.


BIELAWY STREET
Data: 07.09.2009 06:53:15

bravo dla policji...niech ida tam gdzie ich miejsce!!


Ziomal
Data: 11.09.2009 00:07:17

Też biję brawa dla policji;gonić handlarzy narkotyków.Won z naszej okolicy!


Xxx
Data: 23.09.2009 15:42:39

Jakie brawa i dla jakiej policji. Panowie czy wy kiedykolwiek widzieliście żeby oborniccy ,,policjanci,, z tej całej śmiesznej prewencji bo inaczej niestety nie można tego nazwać zrobili coś za co moznaby ich pochwalić i nazwać dobrymi struzami prawa.poza tym że złapią od czasu do czasu jakiegoś małolata z lufką w kieszeni i traktują go jakby był groźnym przestępca szczycząc się tym i zapełniając w ten sposób ilość złapanych ,, przestępców,, to nie robią tak naprawdę nic. Mogliby ten czas który spędzają na przesłuchaniach i wypełnianiu wszystkich papierkow dotyczących złapania takiego chłopaka którego i tak wypuszcza poświęcić na eliminowaniu wielu zagrożeń jakie czychają również na nasze dzieci jak choćby internetowi pedofile. Ale znając życie tego typu akcje i tak pewnie znowu przeprowadzi za nasza policję jakaś jednostka z poznania. Więc po co tak naprawdę nam tak droga w utrzymaniu jednostka prewencji w obornikach.


Rudy - PILNE!!
Data: 02.11.2009 09:41:39

A kiedy Szanowni Panowie Policjanci zabiorą się za najbardziej znanego dilera Michała S, z ulicy Łąkowej w Rogoźnie?? Ukrywał się ponad miesiąc i nie siedział nawet 24 godzin!! W trakcie śledztwa zaistniało wiele matactw w śledztwie dlatego, że był na wolności. W tej chwili nadal zajmuje się handlem narkotykami ale w większych ilościach, a policji jak nie było tak nie ma!! Hańba dla policji Szamotuły za nieudolną akcje przeprowadzoną rok temu na tego osobnika. Zebrano zero dowodów na miejscu, a było ich mnustwo! Kary finansowe dla takich nieudolnych policjantów albo zawieszenie!
PS. Niech szanowna policja pomyśli za co Michał S. buduje dom!! Między innymi za moje pieniądze i za pieniądze setki ludzi. POLICJA WSTYD!!!!!!


ja
Data: 02.06.2010 12:54:19

policja niech sie bierze za tych co kradna,bija,gwałca!!!!!a komu ja krzywde robie ze lubie sobie zapalic na fajny film czy na pieszczoty z moja dziweczyna....skandal i dziki kraj


erotomasz