Data: , Źródło: KPP Oborniki, Oborniki

W dniu 28 sierpnia 2009 w Słonawach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na skutek czołowego zderzenia się dwóch pojazdów do szpitala trafiło aż pięć osób. Niestety, kierowca jednego z pojazdów zmarł w szpitalu po niespełna dwóch godzinach.

Około godziny 17.20 kierujący samochodem Renault Clio 18-letni mieszkaniec Obornik jadąc w kierunku Obornik zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem marki Vw Sharan kierowanym przez 35-letniego mieszkańca Obornik. W wyniku zderzenia obaj kierowcy oraz pasażer Renault i pasażerka Vw wraz z 13-letnią córką przewiezieni zostali do szpitala. Niestety wskutek ciężkich obrażeń kierowca samochodu marki Renault Clio zmarł po przewiezieniu do szpitala. W toku wykonywania czynności służbowych policjanci ustalili, iż wszyscy uczestnicy tego wypadku mieli zapięte pasy bezpieczeństwa. Kierowca Renault Clio kilka dni wcześniej odebrał prawo jazdy.



Źródło: KPP Oborniki

Gorące tematy



Dołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +2 (+2 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Kacha
Data: 31.08.2009 19:38:42

Straszna tragedia dla rodziców :( Bez względu na to ,kto miał winę .Wyrazy współczucia.Najgorsze dla rodzica jest , przeżyć śmierć własnego dziecka :(


heniek
Data: 02.09.2009 00:11:12

Z wielką goryczą i łzami w oczach żegnamy naszego super kolege a dla rodziców przyjęcie kondolencji.On dla nas żyje i będzie żył!!!Pamiętajcie o tym.


;(
Data: 02.09.2009 15:20:46

...[*]....! ;(;(;(;(;(;(


Eskimosy
Data: 02.09.2009 15:59:38

:(((((((((((((


nikt
Data: 02.09.2009 17:04:14

zal :(


Marlena
Data: 02.09.2009 17:45:53

znałam go i szanowałam dla wielu pozostanie w sercach na zawsze:(


...
Data: 02.09.2009 18:03:14

On będzie z nami do końca... nie zapomnimy i mocno kocham!!!


Ona
Data: 02.09.2009 23:01:17

Znałam go :(:(:( Świetny człowiek...na zawsze w naszych sercach:(:(:(:(


Szymek
Data: 05.09.2009 15:13:02

Ja też go znałem bo był dobry kumpel i kochał muzyke jak ja.
Będe go zawsze pamiętać :(


Ofiara
Data: 08.09.2009 21:51:42

Opieka w szpitalu jest dobra po wypadku. Ale wadą jest to ze i tu zaraz po wypadku zjawiaja sie łowcy nieszczęść nie wiesz co się dzieje a oni ci pod kładają wazne dokumenty. Podpisujesz na bardzo dużą prowizje. Ciekawe kto ze szpitala powiadamia firme ze na oddziale jest ofiara wypadku?


sławek
Data: 09.09.2009 17:02:46

szkoda że nikt nie współczuje rodzinie z vw przecież mógł ich zabić - na szczęście ten Pan już nikogo nie zabije


;((
Data: 10.09.2009 22:50:36

[*]


Do Sławka!!!!!!!!!!!!!
Data: 11.09.2009 14:15:15

Oczywiście ze kazdy im współczuje i całe szczęście że przeżyli tylko bogu można dziękować że nikomu się nic więcej nie stało to jest szczęście w nieszczęsciu i to strasznym a tak przy okazji to Marcin nikogo nie zabił


do sławka 2 !!!
Data: 13.09.2009 00:17:16

Co Ty piszesz za głupoty człowieku ??? Pukni się w głowe, mało Ci pisać takie bzdety " naszczęscie ten Pan już nikogo nie zabije " ??? Zapłacił za wszystko swoim życiem nie ma nic gorszego.. Jak to nikt im nie współczuje ??? Naszczęście nic im się nie stało i bez wielkiej afery tu .....


gość
Data: 24.09.2009 21:24:41

ja osobiscie zgadzam sie ze slawkiem ,nie majacy doswiadczenia w jezdzie samochodem , zapiepsza, za przeproszeniem (nie oszukujmy sie , tak samochod nie wyglada po zderzeniu przy malej predkosci ) mogl zabic pasażera , nie daj boze male dzieci ...i co? ludzie pomyslcie , osobiscie nie mam wzruszenia w tej sprawie,sam sobie taki los zgotowałnaszczescie nie zabił nikogo więcej. człowiek bez wyobrazni .zero tolerancji dla takich ludzi , prawo jazdy to nie licencja na zabijanie. a moze to wasza mama,ojciec , dziecko jechało z wami w samochodzie i uderza w was taki wariat? spoko by było? nie sadze. zero tolerancji dla piratów drogowych


misia
Data: 30.11.2009 22:50:17

a kierowca drugiego pojazdu jaką miał prędkość ponoć było ograniczenie prędkości 30 z obu stron najlepiej obwiniać oswobę które nie żyje i nic sięoniej niwie najłatwiej powiedzieć warjat!!!!!!!


:(
Data: 28.12.2009 00:20:51

w 100 % zgadzam się z misią łatwiej mówić że winę miał Marcin bo jego już nie ma i nie może sam się wytłumaczyć ;/ Ludzie to zwierzęta nie mają serca i tyle w tym temacie !!!!!
Zmudzik pamiętamy nadal [*]


misia
Data: 15.01.2010 23:48:08

tęsknimy za TOBĄ[*****]


Lena..
Data: 11.02.2010 14:32:14

Marcin.. cały czas w pamięci! [*] :(


***
Data: 28.02.2010 19:12:03

Dzisiaj mija 6-miesiecy a TY nadal w mej pamieci spoczywaj w pokoju


;***
Data: 28.03.2010 00:23:40

to już 7 miesięcy ehhhhh [*]
tęsknie :(


***
Data: 15.06.2010 06:39:55

Czas ran nie goi tak samo boli jak 10miesiecy temu...


.....
Data: 28.08.2011 10:52:46

Marcin WRACAJ!!!!!!!!!


Dawid
Data: 28.08.2018 11:03:40

Dziś kolejna rocznica wypadku.... RIP Zmudzik.. spoczywaj w pokoju bracie. Ja miałem więcej szczęścia....