Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Jak nam się udało dowiedzieć, Powiat Obornicki otrzyma ponad 1,8 mln zł na termomodernizację budynku Zespołu Szkół im. Gen. Tadeusza Kutrzeby w Obornikach. Wniosek złożony został w ramach III Priorytetu Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. W wyniku oceny strategicznej projekt złożony przez powiat otrzymał 23 pkt, co stanowi 74,19% maksymalnej liczby punktów możliwej do uzyskania.

Zgodnie z regulaminem konkursu ¦rodowisko przyrodnicze - infrastruktura energetyczna przyjazna ¶rodowisku , projekty które uzyskały co najmniej 60% maksymalnej do uzyskania liczby punktów, zostały umieszczone na li¶cie rankingowej, co jest jednoznaczne z pozytywnym wynikiem oceny projektu. W ramach pozyskanych ¶rodków w popularnej Zecie wymieniona zostanie kotłownia z węglowej na gazow±, a także wymienione zostan± okna, ocieplony będzie dach i ¶ciany. Z informacji tej na pewno ucieszy się dyrektor szkoły, Waldemar Molski, bowiem Zeta jest już chyba ostatni± szkoł± w powiecie z tak przestarzał± kotłowni±.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

BORYS
Data: 29.08.2009 23:00:06

Ciekaw jestem,kiedy i kto zajmie się remontem Szkoły Gimnazjalnej nr.3 w Obornikach.Ten widok i stan techniczny budynku szkoły jest przerażaj±cy,nie wspominaj±c o boisku-bo to najbardziej upokażaj±cy punkt przyszkolny.


magda
Data: 02.09.2009 12:27:51

na te szkołe to szkoda pieniędzy tracic i lepiej to j± zburzcie i postawcie bank.ty borys to jestes za bardzo ciekawy a ciekawosć to pierwzszy stopień do piekła.


Rodzic
Data: 04.09.2009 09:20:07

Więcej takich szkół jak Zespół Szkół im.T.Kutrzeby w Obornikach,wartych pochwały a mniej takich jak Gimnazjum nr.3.
Brak akceptacji dla uczniów ze strony nauczycieli czy dyrekcji.Trzeba pamiętać,że agresja rodzi agresję a je¶li chodzi o tę szkołę to zero tolerancji.Bierzcie przykład ze szkoły T.Kutrzeby bo tam uczniowie wiedz± że nauka i samożycie ł±czy się w jedno¶ć.


Marek10102
Data: 05.09.2009 16:21:12

Jacy pedagodzy taka szkoła i praktyki.Jaka praca taka płaca.
Może to pensje dawać uczniom a nauczyciele niech sobie odpoczywaj± kolejny rok.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071