Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W sobotę, 1 sierpnia, na ulicy Powstańców Wielkopolskich doszło do kłótni dwóch młodych mężczyzn. W tej sprzeczce może i nie byłoby nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że, jak wynika z opinii s±siadów, tworzyli zgran± "paczkę".

W godzinach popołudniowych doszło do bójki pomiędzy dwoma osobnikami płci męskiej. Jeden z nich był w wieku 21 lat, drugi za¶ miał 22 lata. Wszystko zaczęło się do¶ć niepozornie. Do awantury doprowadził fakt upuszczenia własnych okularów przez jednego z nich. Kopnięcie leż±cych na ziemi okularów przez ich wła¶ciciela spowodowało atak agresji u chłopaka, do którego one nie należały. Ten uderzył towarzysza w taki sposób, że upadł na ziemię, gdzie otrzymał spor± ilo¶ć kopniaków. Poszkodowany, gdy tylko zdołał się uwolnić, udał się do piwnicy po toporek. Z niebezpiecznym narzędziem w ręku rozpocz±ł poszukiwanie kolegi.
Po niedługim czasie na miejsce zdarzenia przybyli funkcjonariusze policji i ratownicy medyczni. W zwi±zku z tym, że nikogo nie zatrzymano, ani też nie przewieziono do szpitala, wydawało się, że konflikt został zażegnany. Jednak za nim pracownicy pogotowia zd±żyli odjechać, pobity chłopak wyszedł z domu, w celu znalezienia swego oprawcy. Po niedługim czasie udało mu się to i wówczas ponownie próbował pom¶cić się przy pomocy toporka. Na szczę¶cie prawdziwi koledzy obojga młodzieńców powstrzymali ich od dalszego rozliczania się.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

KRATY
Data: 24.08.2009 18:25:14

to za kraty braty brać i srać he,heh.
nie,nie żartuje przecież-nikogo nie zabili ani nie zranili he,he.


Mieszkaniec
Data: 24.08.2009 23:13:22

Znam trochę tych chłopaków,co prawda już dorosłych i powinni odpowiadać za swoje czyny,ale takie scenki można ogl±dać często a nawet dochodzi do poważniejszych czynów i to w atmosferze rodzinnej-gdzie m±ż żonę goni po placu z jakom¶ maczug± czy brzeszczotem.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071