Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

2 tygodnie temu Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Obornikach przeprowadziła kolejne badania dotyczące stanu jakości wód w miejskich kąpieliskach. Niestety burmistrz Rogoźna w spisie kąpielisk miejskich zapomniał o tym, iż posiada jezioro w Budziszewku i nie uwzględnił go w spisie.

Przez to nie zostały przeprowadzone tam badania. Stan wód w pozostałych kąpieliskach - dwóch na Jeziorze Rogozińskim, w Nienawiszczu oraz na Kąpielisku Miejski w Obornikach określono jako dobry i zostały one dopuszczone do użytkowania.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

gość
Data: 06.08.2009 18:27:15

\niech sanepid skontroluje lepiej stan wody miejskiej która zawiera pół tablicy Mendelejewa ...pozdrawiam smakoszy napoju nazywanego niby wodą..ciecz która nie dość ,że droga to jeszcze niedobra redakcjo proponuję zrobić sondę w tym temacie ..


Uni
Data: 07.08.2009 14:08:32

Buahahahaha jestem ciekaw ile dostał sanepid w "łapę" za to, że stwierdził nasze kąpielisko za zdatne do użytku ... Według mnie to z tego jeziora powinniśmy eksportować surowce do elektrowni atomowej taki jest w niej syf ....


Jack
Data: 07.08.2009 20:37:51

A skąd ten syf pochodzi? Czy może sądzisz to po kolorze wody?


Uni
Data: 08.08.2009 11:23:40

No gdybyś znał historię naszego kąpieliska to byś wiedział skąd "ten syf" się wziął. Gdyby nasza Pani Burmistrz pomyślała i zainwestowała w byle specjalny filtr do jeziora to by tak je wyczyściło że moglibyśmy jeszcze przed pomostem patrzeć na dno a nie że jak się zanurzamy po kolana to widoczność jest równa zeru. Jest dużo rzeczy w które Pani Burmistrz powinna zainwestować w Obornikach no ale nie ma pieniędzy na takie rzeczy, ale na stawianie fontanny czy czegoś tam przy domu kultury to ma ... Gdyby np: nasze schronisko (odbiegam już tutaj trochę od tematu) było gdzieś na widocznym miejscu i wleciałby tam sanepid to obiecuje wszystkim że powinno być zamknięte tak jest zrujnowane, nie mówiąc już o braku higieny ...


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071