Data: , Źródło: KPP Oborniki, Oborniki

W sobotni wieczór około godziny 19.15 w Kowanówku na drodze krajowej K-11 doszło do wypadku w którym udział brały cztery samochody. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiło pięć osób. W momencie wypadku padał ulewny deszcz i przyczyną najprawdopodobniej było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

W sobotę 18 lipca 2009 w miejscowości Kowanówko doszło do wypadku. Kierujący samochodem marki Śkoda Fabia, 25-letni mieszkaniec Szamotuł na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał do osi jezdni i uderzył w tył skręcającego w lewo samochodu marki Opel Tigra kierowanego przez 26-letniego mieszkańca Kowanówka. W wyniku uderzenia Opel Tigra przesunął się na przeciwległy pas ruchu i zderzył z jadącym z przeciwnego kierunku Fiatem Cinquecento kierowanym przez 28-letniego mieszkańca Szamotuł, a następnie w tył fiata uderzył samochód marki Rover kierowany przez 46-letnią mieszkankę Poznania.

W wyniku zdarzenia obrażenia odnieśli kierujący oraz dwoje pasażerów opla tigry i kierowca wraz z pasażerką fiata cinquecento. Osoby te został przewiezione do szpitala i hospitalizowane. Postępowanie w sprawie tego wypadku prowadzi KPP w Obornikach.

Kierowcą przypominamy by dostosowywali prędkość do warunków panujących na drodze, gdyż niejednokrotnie mała kałuża wystarczy by samochód wpadł w poślizg. Ponadto należy pamiętać, że szczególnie w początkowej fazie opadów drogi stają się bardzo śliskie i niebezpieczne.

Dołóżmy starań byśmy bezpiecznie wrócili z upragnionych wakacji.Źródło: KPP Oborniki

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071