Data: , ¬ródło: KPP Oborniki, Oborniki

W sobotni wieczór około godziny 19.15 w Kowanówku na drodze krajowej K-11 doszło do wypadku w którym udział brały cztery samochody. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiło pięć osób. W momencie wypadku padał ulewny deszcz i przyczyn± najprawdopodobniej było niedostosowanie prędko¶ci do warunków panuj±cych na drodze.

W sobotę 18 lipca 2009 w miejscowo¶ci Kowanówko doszło do wypadku. Kieruj±cy samochodem marki ¦koda Fabia, 25-letni mieszkaniec Szamotuł na prostym odcinku drogi wpadł w po¶lizg w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał do osi jezdni i uderzył w tył skręcaj±cego w lewo samochodu marki Opel Tigra kierowanego przez 26-letniego mieszkańca Kowanówka. W wyniku uderzenia Opel Tigra przesun±ł się na przeciwległy pas ruchu i zderzył z jad±cym z przeciwnego kierunku Fiatem Cinquecento kierowanym przez 28-letniego mieszkańca Szamotuł, a następnie w tył fiata uderzył samochód marki Rover kierowany przez 46-letni± mieszkankę Poznania.

W wyniku zdarzenia obrażenia odnie¶li kieruj±cy oraz dwoje pasażerów opla tigry i kierowca wraz z pasażerk± fiata cinquecento. Osoby te został przewiezione do szpitala i hospitalizowane. Postępowanie w sprawie tego wypadku prowadzi KPP w Obornikach.

Kierowc± przypominamy by dostosowywali prędko¶ć do warunków panuj±cych na drodze, gdyż niejednokrotnie mała kałuża wystarczy by samochód wpadł w po¶lizg. Ponadto należy pamiętać, że szczególnie w pocz±tkowej fazie opadów drogi staj± się bardzo ¶liskie i niebezpieczne.

Dołóżmy starań by¶my bezpiecznie wrócili z upragnionych wakacji.¬ródło: KPP Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071