Data: , ¬ródło: , Oborniki

W Chełmnie 24/25 wrze¶nia odbyła się XIII i XIV Runda Motocrossowych Mistrzostw Polski oraz IV Runda Motocrossowych Mistrzostw Europy Centralnej w kl. 80 i 125 ccm. W zawodach tych wystartowali...

Drugi Motocrossowy Mistrz Europy Centralnej z Motoklubu Oborniki

...również zawodnicy Motoklubu Oborniki. W sobotę 24 wrze¶nia w kl. 125 junior rewelacyjnie pojechał Maciek Dróbka zajmuj±c dwa razy szóste miejsce w międzynarodowej stawce, natomiast w niedzielę najważniejsza runda dla Oborniczan czyli ostatnia runda Motocrossowych Mistrzostw Europy Centralnej w klasie, w której jeszcze Oborniczanie mieli co¶ do osi±gnięcia. Marcin Izdebski w kl 80 ccm miał szansę zdobyć pierwszego v-ce mistrza. I tak też się stało, w pierwszym biegu zaj±ł dziewi±te miejsce co mu wystarczyło na zdobycie tego tytułu.

Przypomnijmy że dwa tygodnie wcze¶niej na Ukrainie w tej klasie mistrzem został Bartek Szafran. Tak więc możemy tu mówić o ogromnym sukcesie Motoklubu. Nie często się zdarza by stanęło na najwyższym podium tej rangi zawodów dwóch zawodników tego samego klubu, zwłaszcza klubu który istnieje zaledwie trzy lata.

Wystartował w tych zawodach również Krzysztof Gronostaj zajmuj±c siódme miejsce w klasie. Szkoda, że wyeliminowała go z tych mistrzostw długotrwała kontuzja obojczyka bo miał duż± szansę na sukces.

Waldemar IrackiGor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071