Data: , Źródło: , Oborniki

W Chełmnie 24/25 września odbyła się XIII i XIV Runda Motocrossowych Mistrzostw Polski oraz IV Runda Motocrossowych Mistrzostw Europy Centralnej w kl. 80 i 125 ccm. W zawodach tych wystartowali...

Drugi Motocrossowy Mistrz Europy Centralnej z Motoklubu Oborniki

...również zawodnicy Motoklubu Oborniki. W sobotę 24 września w kl. 125 junior rewelacyjnie pojechał Maciek Dróbka zajmując dwa razy szóste miejsce w międzynarodowej stawce, natomiast w niedzielę najważniejsza runda dla Oborniczan czyli ostatnia runda Motocrossowych Mistrzostw Europy Centralnej w klasie, w której jeszcze Oborniczanie mieli coś do osiągnięcia. Marcin Izdebski w kl 80 ccm miał szansę zdobyć pierwszego v-ce mistrza. I tak też się stało, w pierwszym biegu zajął dziewiąte miejsce co mu wystarczyło na zdobycie tego tytułu.

Przypomnijmy że dwa tygodnie wcześniej na Ukrainie w tej klasie mistrzem został Bartek Szafran. Tak więc możemy tu mówić o ogromnym sukcesie Motoklubu. Nie często się zdarza by stanęło na najwyższym podium tej rangi zawodów dwóch zawodników tego samego klubu, zwłaszcza klubu który istnieje zaledwie trzy lata.

Wystartował w tych zawodach również Krzysztof Gronostaj zajmując siódme miejsce w klasie. Szkoda, że wyeliminowała go z tych mistrzostw długotrwała kontuzja obojczyka bo miał dużą szansę na sukces.

Waldemar IrackiGorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071