Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Miło nam zakomunikować, iż z dniem 1 lipca 2009 r. otworzyliśmy w byłym Salonie Meblowym, przy ulicy Młyńskiej w Obornikach, Hurtownię Materiałów Budowlanych MAD-DOM, a już wkrótce czynny będzie także w tym miejscu Market Budowlany o powierzchni 1000 m2. Nie jesteśmy branżowym nowicjuszem, bowiem MAD-DOM Sp. Jawna, istnieje na rynku od 2001 roku, a jej założycielami są Marek Gursz, Dżon Marczak i Arkadiusz Szurpit, będący jednocześnie jej współwłaścicielami.

Od początku swego istnienia firma stawia na ustawiczny rozwój, fachowość i rzetelność. Dzięki dużemu zapotrzebowaniu na wyroby budowlane, firma szybko zdobyła stabilną pozycję na rynku dostawców materiałów tej branży. Dlatego też, strategicznym kierunkiem rozwoju firmy jest umocnienie pozycji na rynku materiałów budowlanych, czemu służy nieustanne poszerzanie proponowanego przez nas asortymentu.
Głównym celem naszej Hurtowni jest dostarczanie materiałów budowlanych, a już za chwilę całej gamy towarów ogólnobudowlanych - uzupełniających, w cenach przystępnych na każdą kieszeń. Nie stosujemy fikcyjnych promocji jak inni dostawcy tej branży, stawiamy na niskie ceny - o czym przekonacie się Państwo przeglądając załączony przez nas folder reklamowy i korzystając z naszego Marketu.
Niewątpliwym sukcesem firmy, powstałym na skutek długotrwałej współpracy z wiodącymi koncernami, jest jej wysoka, ugruntowana pozycja u poszczególnych producentów. Oficjalnie jesteśmy jednym z największych odbiorców takich firm jak: Termo Organika, Norgips, Rockwool, Kujawy Wapno, Lafarge, Solbet, Icopal, ROBEN, Głaz, Baumit, Fakro, Knauf, Knauf Insulation, Knauf Bauprodukte, Śnieżka, Tikurilla, Isover, Rigips, Rockfon i wielu innych znanych producentów, z którymi współpracujemy.
Na dzień dzisiejszy posiadamy atrakcyjną i szeroką ofertę, zbudowaną w oparciu o elitę producentów, do których należą najbardziej renomowane koncerny budowlane w Polsce i na świecie. Poprzez nasz oddział w Obornikach, kierujemy ją zarówno do klientów indywidualnych, małych i większych przedsiębiorstw branży budowlanej, realizujących inwestycje w tym regionie. Oferujemy materiały od fundamentu po dach, zakładając również ich dostawę na każdą budowę.
Profesjonalne doradztwo oraz fachowa i miła obsługa oraz dobre ceny, to główna dewiza Oddziału w Obornikach. Jesteśmy przekonani, iż Hurtownia Mad Dom wraz z sąsiednim Marketem Budowlanym, wprowadzą na terenie powiatu obornickiego nowe standardy w sprzedaży materiałów tej branży.

Nasza firma, od lat aktywnie włącza się w życie swojego regionu i jego mieszkańców. Chcemy być postrzegani zarówno jako partner, a także jako firma przyjazna ludziom, wiarygodna i społecznie odpowiedzialna. Dlatego też, nie odwracamy się od problemów i potrzeb lokalnej społeczności, lecz staramy się aktywnie w nich uczestniczyć, wspomagając szczególnie te inwestycje, które działają w dobrze rozumianym interesie społecznym.
Stąd też, wspieramy rozwój sportu motocyklowego w Obornikach "Motocross", jesteśmy również partnerem stowarzyszenia wspierającego rozwój klubu LECH POZNAŃ LBC - Lech Biznes CLUB.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy ziemi obornickiej będą z zadowoleniem korzystać z oferty Hurtowni i Marketu Mad Dom w Obornikach, do czego serdecznie Państwa zapraszamy.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: -1 (+3 , -4)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

nie obca
Data: 06.07.2009 11:02:36

Nareszcie konkretny sklep w Obornikach, "wielkie hurtownie" budowlane będą miały utarty nos


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071